Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valójában mi történt?

Valójában mi történt?

Figyelt kérdés

Na a helyzet a következő: elég sokat beszélgettem privátban egy kollégával itt GYK-n. Volt egy hosszabb rövidebb (kinek mennyi) kihagyás nyáron - 2hónap, meg nem is volt nagyon miről beszélgetni.


A héten gondoltam ráírok, de a következő rendszerüzenet van: "Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Valóban ezek közül lehet valamelyik, vagy megnyomta a "Nem fogadok tőle több üzenetet!" gombot? Nem adtam semmi okot rá egyébként.


E-mail szerencsére van, így oda írtam de egyelőre várom a választ. Nem dobta vissza a rendszer úgyhogy elméletileg a mail még él. Időnként 1hét is eltelt amíg válaszolt, így a héten még úgymond "normális" ha nincs válasz, utána viszont már bajos.


Addig is viszont szeretném tudni hogy mi történhetett.



2018. szept. 26. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem csak törölte magát, de ha gondolod lejátszhatjuk, hogy írsz nekem, utána letiltalak és meglátjuk mi történik.
2018. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, azok közül lehet valamelyik, ami az üzenetben van. Ugyanis: „Ha valamelyik felhasználótól nem kívánsz többé üzenetet fogadni, a tőle kapott üzenetben válaszd a Nem fogadok tőle több üzenetet! opciót. Ezután ő hiába küld neked, nem fog nálad megjelenni. A küldő erről nem kap értesítést, az üzenetnél nem jelenik meg, hogy nem ért célt.”

Ha küldesz, fogadsz üzenetet – az írásod szerint, igen – akkor látnod kellett volna: [link]

Ugyanez a szöveg szerepel a lap alján található GYIK-ben is.

2018. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!