Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre nyugodt...

Hogyan tudnék végre nyugodt lenni?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom, ám költözés alatt vagyunk. Tudni kell én pakoltam össze egy egész 73 nm^-es házat(ami szó szerint teeele volt) egyedül (lány vagyok), a családtagjaim( mamám és anyukám) sajnos erre nem voltak képesek. Mamám ugye idős, anyu meg dolgozik. Hihetetlen kimerítő. Papám elhunyása nagyon nagy kihatással volt a kis családunkra. Plusz még lesz egy műtétem, amitől feltudok robbani, mivel pontosan ugyan ilyen műtétem volt 6 hónapja... A barátságaim után is alig tudok futni, mivel eltávolodtam mindenkitől. Ezek után pedig még koncentráljak is a tanulmányaimra. Nem tudom hova tenni a dühöngésem, vagy hogy mit kezdjek ezzel a szomorú helyzettel , vagy hogy hogy engedjem ki magamból.

Dühös vagyok a testemre a műtét miatt, a költözésre hogy egész álló nap pakolok, a "barátaimra", akiknek többet adtam mint kellett volna, csupán ezt az időszakot hagytam semmilyennek... Vagy hogy ilyen káoszban meg sem tudom ünnepelni rendesen a felnőttéválásom...



Ti mit tennétek?

Nem szeretem az alkoholt és nem is cigizek



2018. szept. 27. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Eső után köpönyeg. Ha hamarabb szóllsz, mehettem segíteni. De azért fogadd a sületésnapi üdvözletem.

[link]

2018. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!