Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 héten 25 órát...

Szerintetek 1 héten 25 órát egyedül tanulok japánul mennyi időt vesz igénybe mikor már beszéd szinten tudok japánul?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne negatív kommenteket mert FONTOS lenne... Előre is köszi...

2018. okt. 6. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire van érzéked a nyelvhez. Ha intenzíven csinálod hónapokon át, fél éven belül szerintem folyamatosan tudsz már beszélni, bármi legyen a téma.
2018. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

japánul, egyedül, fél év alatt, folyékonyan... muhahahaha


Kezdjük ott, hogy nyelvet hatékonyan nem lehet tanulni heti 25 órában, túl sok.


Egyedül semmilyen nyelvet nem lehet megtanulni folyékonyan, nem fél év alatt, de évek alatt sem.


Nem tudom ez negatív kommentnek minősül-e de remélem, hogy nem. Ez a realitás.

2018. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A heti 25 órát milyen elosztásban gondolod? Az minimum napi 3 óra...

Ha az elméletet, a nyelvtant és a szavakat meg is tanulod, egy idegen nyelvnél fontos a hallás utáni megértés, a hangsúly, az élő párbeszéd gyakorlása stb...

Ha az időd meg is lenne, egy tanuló partner, aki folyamatosan segít, korrigál, tehát nálad jobban beszél mindenképpen szükséges lenne. Ha nem is minden nap, de heti háromszor, négyszer.

Az írás külön téma, mivel semmi hasonlósága nincs az európai nyelvekhez, jelrendszeren alapszik.

Szerintem legalább egy év kell, hogy elfogadhatóan beszélni tudj. Az írást nem tudom megbecsülni, talán válaszol valaki, aki már tanult japánul írni.

2018. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kezdjük ott, hogy nyelvet hatékonyan nem lehet tanulni heti 25 órában, túl sok."


Anno kéttannyelvű gimnáziumban pont heti 25 órában tanultam angolt, és elég hatékony volt :P

2018. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!