Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok beilleszkedni....

Nem tudok beilleszkedni. Miert vagyok ennyire csendes es batortalan?

Figyelt kérdés

Nem tudok beilleszkedni az osztályba a lányokhoz ők elvannak nevetgelnek mrg minden en meg csak nezem oket nem jutbeszembe semmi amit mondhatnek. Hülyèskednek es en meg nem tudok semmit rá reagálni nem tudok veluk hulyeskedni. Miert?

Suliba olyan csendes vagyok.. itthon meg pont az ellenkezo.. miert van ez? Hogy tudnek hulyeskedni veluk.

Olyanokon is nevetnek ami nekem nem vicces es mindenki nevet rajta csak en nem. Mostanaba tok szomi vagyok. Nemtudom miert. Mi legyen? :(



2018. máj. 30. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Tudat alatt nem bírod őket. Csak szeretnél valahova tartozni. Keress másokat. Keress egy másik csendes lányt, akivel együtt hangoskodhatsz :))
2018. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincsen más csendes lány az osztályba. A masik lan csapattal meg ennyire se vagyok joba.
2018. máj. 30. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen iskolába jársz?
2018. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15/L

Kozepsuli

2018. máj. 31. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
És ők ki is vetnek maguk közül, vagy nincs veled semmi bajuk, csak te nem nevetsz velük?
2018. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem nevetek veluk..

Meg nem szolnak hozzam.. mondok valamit hangosan senki nem figyel rám

2018. jún. 1. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás nem jöhet szóba? Ha nem, akkor legalább egy szimpatikusat nézzél ki magadnak, akivel kettesben szóba elegyedsz.
2018. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és 22 éves fiu vagyok próbálj önmagad lenni valószinü egy olyan rétegbe kerültél ami te nem vagy
2018. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!