Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám túl nagy remények düz...

Apám túl nagy remények düz hozzám. Csalodást fogok neki okozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9-es vagyok.

Nagyob bízik abban hogy az angol középfokú nyelv vizsgát már a nyáron leteszem. De én ahhoz túl hü lye vagyok. Ezt megmondták az osztálytársaim is. Es igazuk is van. Nem fog menni.

Bizik abban is hogy van/lesz egy barátnőm de nem lesz mert egy ronda sz@r vagyok. Es nők nem kérnek a "vesztes génállományokból"..

Szóval attól félek hogy csalódást fogok okozni neki. Reményeket fűz hozzám de nem hiszem hogy sikerülni fog. És én nem akarom neki csalódást okozni. Szívével sajnos problémak voltak és félek hogy elveszítem. És ÉN CSALÓDÁST OKOZOK NEKI.

Félek



2018. okt. 7. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással tényleg nem fogod semmire vinni. Az optimizmusból vegyél be dupla adagot
2018. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apád jobban tudja, milyen vagy, mint az osztálytársaid - bízik benned. Naponta tanulj, napi ritmusban min 20 percet, kell tanár segítség is.. Meglesz, bátorság!
2018. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"Az optimizmusból vegyél be dupla adagot"


És ha optimista lesz? Attól még nem lesz okosabb, és nem lesz szebb sem! Csak csalódni fog egy jó nagyon, amikor egyik sem fog sikerülni neki!

2018. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De én ahhoz túl hü lye vagyok."

Annak tartod magad, hogy akaratod hiányát, a nem tanulást, nagyfokú lustaságod meg tudd magyarázni.

Amíg így állsz hozzá, magadnak is csalódást fogsz okozni.

2018. okt. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek neked egy történetet, előrehozottat akartam csinálni angolból 11-ben, de már az osztályzó vizsgán is megbuktam.


Ergó "hivatalosan" is hülye voltam hozzá. Pedig abban az évben terveztem nyelv vizsgázni, akinek mondtam, az hülyének tartott lévén,hogy a nyelvvizsga nehezebb mint az angol érettségi + több százalék is kell,hogy meglegyen + ugye hát az osztályzón is csak 29%-ot értem el.


Tudod mit csináltam? Tanultam, keményen elmentem tanfolyamra, elmentem tanárhoz, igen ennek az volt az ára,hogy amikor pénteken mindenki ment haza, vagy bulizni, én mentem angol tanárhoz, esőben, hóban, fagyban, várnom kellett a tanár előtt mert korábban végeztem, és utána is mert szarul mentek a buszaim. A legnagyobb hidegben is.


De a kemény munka kifizetődik.


A barátnős dolog meg mindenki fejében megfordul, én sem vagyok a legnagyobb szépség, de volt is, és lesz is barátnőm, igen kaptam olyan visszautasításokat,hogy abból showder klubbos fellépést lehetne tartani, de ez van, lesz mit mesélni, túléltem hahaha.


Olvass sok önfejlesztő könyvet /Marton Gábort keressed facebook-on, ingyen segít ilyen témákkal kapcsolatban/

2018. okt. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!