Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan ( nehogymá')...

Most komolyan ( nehogymá') szerintetek is igénytelenség mert valaki 3 - 4 napig hord egy felsőt?

Figyelt kérdés
Nekem nem szokásom váltani a ruhákat úgy hogy egy héten kb 10 et veszek fel a 7 napból
2018. okt. 14. 08:31
 1/6 anonim válasza:
Az. Én hordás után kimosom. 1x veszek fel egy pólót
2018. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit dolgozik és meddig van rajta. Ha pl. egyetlen órára veszek fel egy pólót, míg elugrok itthonról, akkor bizony én sem fogom kimosni. Ez túlzás szerintem. Nekem mindig van itthoni ruhám, és van utcára kimenős ruhám, mert hat állatom van és mindig átöltözök ha elmegyek, és haza jövök. Tehát egy-két órás viselésért nem fogom egyből a szennyesbe dobni. Pólót nem hordok 3-4 napig, de pulóvert pl. igen. De azokat is váltogatom, hoyg ne mindennap ugyanabban lássanak.

Ismered a mondást? A szék azért van a szobában, mert van amelyik ruha nem elég koszos, hogy a szennyesbe dobd, de nem elég tiszta, hogy vissza tedd a szekrénybe.

2018. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3-4 nap azért már sok. Attól függ, hogy mennyi idöt van rajtad, mennyit izzadsz, milyen tevékenységet végzel. Ha egész nap rajtad van, akkor azért illene napaonta cserélni.
2018. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

HA egész nap (8+ órát) rajtam van egy póló, az nap végén megy a szennyesbe.

Mondjuk számomra nem egyértelmű, mit értesz "felső" alatt (én a kártyalapot).

Pulóvert természetesen nem cserélek naponta, az csak kívülről piszkolódik, ha egyáltalán.

De ami közvetlen érintkezik a testemmel, azt naponta. És igen, ez esetben igénytelenség nem cserélni naponta.

2018. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem külön ruhám van itthonra , esetleg itthon még akkor amikor megYek ki az udvarra füvet nyírni vagy valami mást külön ruhám van az utcára / ha megyek valahova meg a munka helyre
2018. okt. 14. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is külön ruhám van itthonra, és előfordult már, hogy az itthoni pulcsimat csak 2 hét után mostam ki. Akkor se volt büdös, csak úgy gondoltam, hogy már azért ideje :)


Amúgy változó. Bugyit, zoknit naponta cserélek, a többit akkor mosom, amikor már koszos, büdös.

2018. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!