Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Amerikából rendeltem egy plüss figurát (a háttérstory maradjon meg nekem), viszont a megrendelésnél rosszul adtam meg a címet, mert elfelejtettem a házszámot megadni. Viszont telefonszámot megadtam. A supportnak már írtam, de nem válaszoltak még. Lehetséges, hogy telefonon elérnek, vagy bebuktam?

2018. okt. 14. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
név és utca alapján már megtalálnak.
2018. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ha látja a futár mi van majd felhív, de te is írhatsz még e-mailt és közlöd a házszámot.
2018. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, megoldódott minden. Kihozták szerencsére. De az volt a vicc az egészben, hogy én eredetileg 2 plüss figurát, és az egyiknél ugye nem adtam meg a házszámot, de a másiknál igen. És idővel kihozták mind a kettőt, és a csomagoláson a szállítási adatoknál egyiken sem volt rajta a házszám. Ami már csak rá tesz az egészre egy nagy lapáttal, hogy valamilyen oknál fogva küldtek nekünk egy ajándék hamis razer egeret (még mindig nem értjük hogy még is miért), és annak a csomagolásán sem volt rajta a házszám. Szóval én ezt már nem értem :D
2018. nov. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!