Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kene tennem? Mar nem...

Mit kene tennem? Mar nem erdekel semmi.

Figyelt kérdés
Fel eve hasznalok szinte minden nap fuvet,probaltam leallni magamtol es a baratnom kedveert is. Sajnos elvesztettem ot is azota. Ugy erzem nincs tovabb erom.

2018. máj. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Szia, szerintem menj el egy pszcihológushoz.
2018. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem sem érdekel semmi mar
2018. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egy olyan emberre varnek aki megert.
2018. máj. 14. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy füves vagy, akinek nincs ereje. Én megértelek, én itt vagyok neked. Elmehetsz pszichológushoz, de pá tanácsnál többet ő sem tud adni. Ráadásul a jó pszichológus pénzbe is kerül.
2018. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eddig még nem találkoztam olyannal aki a fűre rá lett volna függve , ezért ebben nem tudok segíteni.

Viszont, én is hasonló cipőben jártam fél évvel ezelőtt, nem motivált semmi, nem is melóztam, suliba is csak bejártam. Helyette mentek a bulik, lógás a spanokkal.

Aztán én is bele kóstoltam a zöldbe, azóta is szoktam használni.

Viszont közben rátaláltam a mostani barátnőmre akivel kellően motiváljuk egymást.

Már dolgozok (igaz csak lightosan mert annyira nem szorulok rá), aktívan részt veszek az iskolában(informatikai rendszergazda), 3 féle nyelvet tanulok & tervezem is belőlük a vizsgákat, illetve edzeni is eljárok.

A zöld azóta is a napjaim része(esténként) viszont nem érzem azt hogy függenék tőle, a sima cigit is sikerült közben lerakni.

Szóval, röviden találnod kell valakit/valamit ami kellően motivál a változásra. Amint megtapasztalod ,hogy mennyivel másabb így az élet, rájössz hogy nem is olyan rossz sőőt... :D

Ha esetleg még szeretnél beszélni róla, küldj privátot hátha van még valami amivel tudok segíteni.

2018. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!