Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Azt erzem, hogy meg akarok halni, nincs mer ertelme semminek, nem jo az eletem, allandoan sirok, nincsenek barataim.. Talan ha lenne akkor jobb lenne. De hogy szerezzek barkit is? Ugyan kit erdekelnek en? Mit tegyek? :( 24L
2017. okt. 22. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmmm, kissé depressziósnak tűnsz! mióta áll fent ez az állapot?? lehet ám hormonális pl. PMS én évekig szenvedtem tőle.. hidd el másnak sem fáklyásmenet az élete, anyám mindig azt mondta rossz helyre születtünk:) elég kemény gyerekkorunk volt száraz kenyér stb.. apám lelépett..


neked nem barátokra lenne szükséged hanem társaságra inkább, nem igaz? vegyél egy kutyát amióta nekem van folyton megismerkedem másokkal sőt barátaim is lettek!!!

naponta többször garantáltan összehoz vadidegen emberekkel.

amúgy elmehetnél pszichiáterhez ha nagyon gáz..!


ja és sportolj, szedj magnéziumot, írj ide a gyakorira sokat..én húsz kérdést írtam ide fél év alatt én is hasonló állapotban voltam!


:) szóval fel a fejjel!!

2017. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!