Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavar ha mindenhol belebotlasz...

Zavar ha mindenhol belebotlasz egy ismerősbe?

Figyelt kérdés

Engem zavar, hogy mindenhol legalább egy ember ismer látásból valahonnan, vagy egy ismerősöm ismerőse aki egyből kiszúr a tömegből. Mit lehet ezzel kezdeni?

Nem tudok olyan helyre menni, ahol nulláról indíthatnék, mert mindenki szétszóródott az országban.


2016. febr. 21. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ige, zavar. Nagyon is.
2016. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna,ha azok jó ismerősök és nem rosszak.


Városomba sok embert ismerek,boltosokat, kutyásokból szinte az összeset (vannak kutyáim,séta alatt sok embert ismerhetünk meg)


Fura az,hogy Pesten ahol nem igazán lakik ismerős össze szoktam futni pár emberrel :D Persze ez is véletlen,de olyan furi.


Viszont van egy kollégám aki tényleg rengeteg embert ismer. Múltkor kiugrottunk a Tesco-ba és kb 5 percenként álltunk meg pár szót váltani ismerőseivel. Szóval engem ez így ebben a formában kicsit zavart,hogy nem tudtunk 10 percet se nyugodtan menni,mert vki köszönt,odajött stb.


De őt láthatóan nem zavarta,ez a lényeg :)

2016. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem zavarna de szerencsére nincs ennyi ismerősöm. Agyhukkot kapnék ha 10 méterenként odajönne valaki, aki látásból ismer és ettől feljogosítva érzi magát arra, hogy az idióta small talk-jával akadályozzon a dolgaimban, miközben lehet hogy a nevemre sem emlékszik.
2016. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem annyi ismerősöm nincsen, hogy minden nap belebotlanék egybe, talán jobb is.


Annak örülök, amikor vidáman találkozok csak úgy egy jó ismerősömmel.


Viszont azt ki nem állhatom, amikor egy rossz ismerőssel (lásd szomszédom) kell találkoznom. Olyankor le is szállok a buszról.

2016. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!