Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok többet szenvedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok többet szenvedni már miatta, de nem akarok/nem tudok nélküle élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fiút,de nagyon sokszor csinál olyan ami nekem nagyon rosszul esik és sokat szenvedek miatta...:(

De nem tudok nélküle élni!! Mit tegyek??



2017. máj. 6. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:
csinál olyat**
2017. máj. 6. 23:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Mik azok a dolgok amik rosszul esnek?
2017. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16 evesek..

Pl hogy engem hibáztat mindenért még azert is amit ő csinál meg mindenen felkapja a vizet..:(

2017. máj. 7. 00:45
 4/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Szerintem egy tuskó, te megy egy liba vagy.
2017. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ne legyél már ennyire rottyantott bableves. Ez a te "szerelmed" egy retkes bunkó. Hagyd a francba, nagyon is tudsz nélküle élni, sőt nélküle tudsz csak igazán.
2017. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem szarik a fejemre. Először utáltam, majd tök sokat beszéltünk és nagyon megszerettem. Erre egyik napról a másikra kijelentette, hogy megváltozott és ennyi. Azóta nem beszélünk. Először én is úgy voltam vele, hogy nem tudok nélküle élni, de ahogy múlik az idő egyre inkább az van,hogy "eddig hogyan tudtam vele éli?" Szóval az idő csodákra képes
2017. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 évesek vagytok, még sokat kell tanulnotok az életröl, párkapcsolatrol, értékelnetek kell egymást, tisztelnetek, ha ez nincs meg nincs mért eröltetni, ha lábak nélkül tudnak élni az emberek, nélküle is tudsz, ne aggodj rengeteg pasi van még, csak találsz helyeset, csak meg kell találnod jó helyen jo idöben.
2017. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!