Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy régi rossz szexualis...

Egy régi rossz szexualis élmény befolyásolhatja a mostani kapcsolatom?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok egdutt a párommal. Nagyon szeretjük egymást és kívánjuk is. De szeretkezés előtt mindig nagyon ideges vagyok és közben is. Nincs hüvelyi orgazmusom pedig nagyon szeretném. Sokazsir érzem hogy már majdnem már majdnem de akkor azt érzem hogy már mindjárt bepisilek és megint elmegy az érzés.

A régi rossz élmény az hogy megerőszakoltak.



2018. okt. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés már volt fenn és válaszoltam is rá!
2018. okt. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, nagyon is befolyásolhatja, főleg egy ilyen.

Ám, én a helyedben nem törekednék feltétlen hüvelyi orgazmusra, az amúgy sem gyakori - bár gyakorlással biztosan jobban elérhető -, hanem inkább a csikló orgazmusra mennék, mert van olyan jó az is.

Főleg, ha azt vesszük, sokan még erre sem képesek.

Mit szól a párod az orális szexhez? Már ha nem utasítod el... (úgy értve, hogy te lennél a fogadó félen)

2018. okt. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Igen befolyásol az ,hogy megerőszakoltak !
2018. okt. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ez a kérdés még nem volt fel téve.

Legalábbis a részemről nem.


Csíkló orgazmusom van, csak hát a hüvelyi lenne a szexuális életünk csúcspontja, és a párom kicsit rosszul érzi magát utána hogy megint nem sikerült és ez olyan mintha csak ő élvezné. Az orális kényeztetést annyira nem szeretem.

2018. okt. 22. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a hüvelyi orgazmus lenne a koronázása a kapcsolatotoknak, én megértem. Csak ez ne legyen kényszer, úgy értem, olyan szempontból, hogy a párod ezt kudarcként élje meg, mert ez nem verseny, hanem inkább lazulási, felszabadulási idő. Remélem, nem éreztetted vele, hogy ilyen elvárásaid vannak felé... mert ha valamit erőltetnek, akkor az tuti nem sikerül. Ne legyen se benned, se benne teljesítési kényszer, sőt nem is kell aktus előtt rágondolni... és ha mégis egyszer összejön, akkor pedig ahogy írtad, az lenne a korona, és a csúcs. Kívánom, hogy összejöjjön, és legyetek nagyon boldogok. :)
2018. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagybotos ***** válasza:

Kedveslány!

Ismerek pszoterapeuta nőt,/az élmezőnyben van. Engem a férje meggyógyított. Normális beszélgetések ,amely alatt a psz. olyan mértékű szeretetet, sorsod átélését képes MAGÁBAN ELŐHOZNI, ÉS TE ETTŐL GYŐGYULSZ. lEEGYSZERŰSÍTVE, TE KEDVESSÉGET, MEGÉRTÉST TAPASZTALSZ. Az ismerősöm nagyon humánuwsan olcsó,10-12000 ft /óra első alkalom 2 órahossza. Gondold meg! egyszer meggyógyít, és még előtted az élet.

Én is megértéssel vagyok Nagybotos idősebb F

2018. okt. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!