Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoptatás után nem támogatja...

Szoptatás után nem támogatja a TB a mellfelvarrást?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Miért támogatná?
2018. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férjed monogramja TB (pl. Tóth Balázs) akkor ő támogathatja.
2018. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hat a TBnek semmi koze ahoz, hogy te szultel x gyereket meg x evig szoptattal! Na ne viccelodjunk mar, miert lennel ettol elonyben? Ez egyedul a te problemad! Ilyenbutasagot sem hallottam meg. A korhazban nincs kotszer, meg normalis etel neked meg tamogassa a plasztikai muteted? Ahhhaaa. Alom, alom edes alom! Mond meg apacskanak fizesse ki, vagy ha nem menj el szepen dolgozni es old meg te magadnak a problemadat!
2018. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú utolsó nagyon kedves lehetsz, ilyen irigy és rossz indulatú nő... Igen hallottam erről, akinek pl. 30% a két mell között a különbség annak lehet. De nekem tényleg nem lehetne... Valószínű nem szültél és nem tudod mi milyen...
2018. nov. 4. 10:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze az anyaság nagyon jó, magamtól nem költenék ilyenre, mert a gyerek fontosabb, inkább ráköltöm, pedig elhiheted hogy eltudnék menni megcsináltatni... De ha támogatná a TB nem lenne rossz, nyilván ki az aki ellent mondana egy ilyen lehetőségnej
2018. nov. 4. 10:34
 6/7 anonim válasza:

#3as vagyok! Es mire lennek irigy aruld mar el? Marciusban fogom

Megszulni az elsot es egyben utolsot is, ha ezutan barmilyen okbol plasztikara kell mennem kifogom tudni fizetni es ki is fogom! Nincs miert irigynek lennem!

2018. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nem így kell kérdésekre válaszolni, majd te is átérzed akkor mátcius után, hogy nem igazán esnek jól az ilyen válaszok! Egyébként gratulálok és sok örömöt kívánok a pici babához :)
2018. nov. 5. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!