Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is járt már így buszon?

Más is járt már így buszon?

Figyelt kérdés
Két gyermekemmel mentem busszal temetőbe,kisvárosból,kisvárosba...a kapkodásba a papírjaik otthon maradtak.Viszont a felszállás során,mikor a jegyet kértem,a buszos bunkó stílusba,kérte igazoljam a korukat(5;11)Ránézésre sem többek ,még inkább fiatalabbnak gondolja őket mindenki.Mivel nem tudtam a nagynak teljes a kicsinek diákjegyet számolt.A haza fele úton viszont,egy másik sofőr nem is kérte,sőt felhívta a figyelmemet,hogy az utazási kedvezményemmel,amit a 11-éves után kapok(apa meghalt,ilyenkor küldenek automatikusan)mind ketten utazhatunk egyszerre,így összesen 2 db 90%-os jegyet kellet vennem.Megjegyzem,sorra fizettette a kicsi gyerekes anyukákat,senkinél nem volt ott a gyerek lakcím kártyája,mindenki csak azt hebegte soha nem szokták kérni.Azóta is nagyon dühít.

#Jegy kicsinek #bunkó buszos
2018. nov. 2. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik buszsofőr rettenetesen bunkó tud lenni :/

Sajnálom ami veled történt :(

2018. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezen sokat rugózni, a buszsofőrök még ebben az országban is kiemelkednek a bunkóságukkal.


Jártam Volánnal Bpre fősuli alatt, valamint Vértessel itt Komárom megyében.


Volt, h azt akarta az egyik, h zsebbe fizessek neki majdnem teljes árat. Az egyik idegbeteg meg azon húzta fel magát, h kicsit ferdén mutattam fel a bérletem, hát tényleg hogy képzelem már :D

2018. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!