Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap járt le a BKV bérletem....

Tegnap járt le a BKV bérletem. Szerintetek holnap reggel hétkor elkap az ellenőr a buszon?

Figyelt kérdés
Utána persze megveszem a bérletet.

2013. aug. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ merre jársz. Vannak vonalak, ahol mindig van ellenőr és van, ahol ritkán.
2013. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt neked kell tudni, ha olyan járattal mész amelyiket gyakran használod.

Én 2féle busszal és hévvel járok gyakrabban és kb. fél évente egyszer találkozom ellenőrrel, de ennek ellenére van bérlet hisz néha máshova is el kell menni + szeretek nyugodtan leülni.

2013. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátom, remélem egy vonaljegy megváltása nem visz csődbe. Megveheted jegypénztárban, automatából, rengeteg járaton a vezetőtől (amit akár más járaton is használhatsz), postán, újságárusnál, kisboltokban, trafikokban, esetleg egy utastárstól (ehhez azért mázli kell). És nem, nem nevelni akarlak, de e kiadáshoz képest 16000 Ft kiszórása az ablakon egész egyszerűen marhaság. De ha mégis bevállalod jegy nélkül, legyen nàlad 8000 Ft kp, így féláron megúszod a kalandot.
2013. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van na. Nem pesti vagyok, nem tudom hogyan működik ez a jegy vevős dolog. :P Tudom vidékiek...
2013. aug. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!