Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a buszon két...

Mit csináljak ha a buszon két srác elkezdett piszkálni?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött hogy egyik nap szálltam fel a buszra és a szokásos helyemre leültem és elkezdtek engem elég feltűnően kibeszélni és röhögni rajtam. De nem foglalkoztam vele hisz szoktak lenni ilyen emberek akik a buszon lévő emberekről beszélnek. Az egész addig fajult hogy tegnap a szemembe vakuztak a telefonjukkal és ezen röhögtek. Nem szóltam nekik mivel nem vagyok az a fajta aki verekedik meg ilyenek.. Másnap nem történt semmi mivel hogy a srác barátja későn érkezett meg de arról beszéltek amit velem csináltak. Egyébként fogalmam sincs kik lehetnek nem ismerem őket de örülnék ha abbahagynák mert eléggé rossz így buszozni reggel hogy piszkálnak mikor nem tettem érte semmit:/..
2018. szept. 18. 17:43
 1/2 anonim válasza:

1.Szerintem próbálj meg találni egy másik buszt vagy útvonalat ahol utazhatsz

2.Tölts le zenéket és dugd be a fülhallgatót és ne figyelj rájuk

3.Buszozz egy barátoddal/barátnőddel

4.Menj oda és olvass be nekik,hogy szálljanak le rólad elvégre csak egyszer élünk és nemhiszem,hogy szorongani akarsz mindig amikor felszállsz a buszra:)

2018. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)
2018. szept. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!