Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaneki szerepel a Tokyo...

Kaneki szerepel a Tokyo Ghoul:re-ben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett az anime de csak akkor szeretném folytatni hogy ha Kaneki megjelenik benne! Azt tudom csak hogy Touka fog benne!

2018. nov. 5. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én szerettem a Tokyo Ghoult, de sokakhoz hasonlóan a :re és a :re 2 már nem jön be, nem is tudom követni, gyökeres más, mint az eredeti. Kaneki el van rejtve a főhősünkben s elég lassan halad az előjövetele. Touka is alig volt, de sokat nem tudok mondani, mert bár néztem, nem sok maradt meg, harcokat nyomtak és nem sok számomra vonzó dolog maradt. Pedig az eredeti sorozat remek volt.

Most megy a :re 2, ami megint csak hiányérzetet kelt bennem. De tuti van, aki szereti. Én a harc harc hátán dolgokat unom, nekem mélyebb vonal kell s az eredetiben ez remekül megvolt.

2018. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1, ha olvastad a mangát, akkor nem értem, hogy mit értesz "mélység" alatt.

Ha pedig nem, akkor olvasd el, és rájössz, hogy mit mondtál...


Kérdező, én most elkezdhetem ecsetelni neked a sztorit, de javaslom nézz bele, és esetleg a mangát is olvasd el, hidd el, nem bánod meg. ;)


De ha nagyon ettől függ, akkor igen, benne van Kaneki. Fizikailag. Bár kérdés, hogy melyik Kaneki? XD

2018. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 válaszolónak:

A szünetben találtam meg magamnak a Tokyo Ghoul-t és nagyon bejött, de sajna kb. három nap alatt végig néztem az 1. és a √A (2.évad)-ot, így nem tudtam kiélvezni. Bele néztem a :re évadba de láttam hogy a szereplők nem ugyan azok így nem folytattam! Köszönöm a válaszokat!!! Ha esetleg nem nagyon unom magamat akkor megnézek egy-két részt a :re évadból, de mivel (ahogy hallom) rengeteget változott nem biztos hogy a kedvencem lesz!

2018. nov. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!