Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védekezhetek a hátbatám...

Hogyan védekezhetek a hátbatámadás ellen? És hogyan küzdhetem le ezt a rossz tulajdonságomat?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,tegnap voltam beiratkozni a középiskolába.A személyiségem alapján kíváncsi vagyok,hogy elfogadnak-e majd a középsuliban.A külsőm egy átlagos lányt takar:barna,rövid haj,barna szem,ovális arc,158,5 cm,55 kg,sportos öltözködés(farmernadrág,póló,pulcsi,kondicipő(nem annyira márkás,de ismert).

Belső alapján azonban nem tudom,hogy mennyire fogok tudni beilleszkedni.Most ismerek 4 lányt,mindegyikükkel jóba vagyok,az osztály létszáma pedig 30 fő(simán betelt)

Azt kell tudni rólam,hogy tudok titkot tartani,őszinte vagyok,barátkozós típus vagyok,és szerény vagyok.De azonban van egypár rossz tulajdonságom is:sokszor bunkó vagyok,ezalatt azt kell érteni,hogyha nekem pld. nincs kedvem egy dologhoz,akkor állandóan azt mondom,hogy fáradt vagyok,unalmas az egész..és ez néha tudom,hogy lehangoló tud lenni.Ráadásul van mégegy rossz tulajdonságom,ami alapján nem vagyok benne biztos,hogy a 4 lányon kívül még a többi 25 is elfogad..vakon képes vagyok bárkiben megbízni,és ez azért rossz,mert sokszor elmondok másnak olyan dolgokat,amit nem kellene..és az ha rossz,akkor tovább szokott általában terjedni.Biztos,hogy lesznek rossz indulatú lányok is,akik a hátam mögött jól kibeszélnek.De hogyan tudnék ez ellen védekezni?

Hogyan álljam meg,hogy senkiről ne mondjak se rossz,se jó véleményt?Taktikázzak?

Teljesen ismeretlen mellé üljek le,vagy pedig a 4 lány közül valaki mellé?Melyik mellé?

A vagány mellé?

A bátor,nagyszájú,vicces lány mellé?

A szerény,egyszerű lány mellé?

Akit a legkevésbé ismerek,amellé??

Nem tudok dönteni.


2010. jún. 25. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És persze az első héten minden kiderül a többi lányról is...:S
2010. jún. 25. 14:20
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy viselkedjek egy idegen társaságban??Osztályközösségben?
2010. jún. 25. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

istenem, hogy lehet ennyire sz@rni egy új osztálytól... :D

bár én fiú vagyok, de senkit nem ismerek ott ahova menni fogok. :D és nem is nagyon érdekel. Hidd el a többiek is be lehetnek rezelve hogy Te mennyire fogod tudni őket elfogadni. Amúgy azt írod hogy tudsz titkot tartani a következő meg az hogy a rossz tulajdonságaid közé tartozik az hogy továbbadsz dolgokat. Ez hogy van??


Na mindegy énszerintem igyekezz reggel hamar odaérni és akkor nem te leszel ötötök közül az aki egyedül marad a padban. :D

2010. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az h továbbadok dolgokat,hanem mondok másokról véleményt..még ha rossz is,akkor is megbízok abban,akinek elmondom...:/ és ez a baj!Amúgy igazad van...lehet h ők is bevannak rezelve.És te persze fiú vagy..:S ez a másik...:S
2010. jún. 25. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!