Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elterelés alatt kérhetnek...

Elterelés alatt kérhetnek vizeletmintát vagy csak akkor amikor tettenértek a rendőrök?

Figyelt kérdés
Marijuana fogyasztással kaptak el, egy morzsoló volt csak nálam, nem szoktam szívni, csak 1szer kétszer volt dolgom vele és pont megszivtam ezért abba szeretném hagyni. Pusztán kíváncsiságból meg egy kis félelemből tettem fel ezt a kérdést.

2018. nov. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem vagyok jártas a témában. Jelen esetben mit jelent az elterelés?
2018. nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr bármikor megpisiltethet, ha valami olyat észlel. Örlő van nálad, cucc, vagy be vagy lassulva, tág pupillák. Jelen esetben pedig ezekre sincs szükség, mert kábszeres ügyed van. Szerintem egyértelmű. Szép is lenne, ha megfognak fűvel, aztán nem csinálhatnak tesztet.
2018. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból kérdezem: csalni akarsz?

Ha meg nem, akkor miért érdekel?

2018. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20%
Majd kapnak tőlem egy golyómintát a fejükbe
2018. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Igen ez is benne van a pakliban ha nem kotelezo mintat adni:D
2018. nov. 11. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez nem jó ötlet.

Most az, hogy a rendőröket hogy csapod be, annyira nem érdekes. Ha rájönnek, akkor mész a börtönbe, az meg ugye senkinek nem jó.


De NEKED miért lenne jó az, ha rámenne az életed a kábítószerre? Ezt nem igazán értem.

Márpedig minden ilyenek ez a vége - csak esetleg előbb meghalsz másban, mint hogy teljesen leépülnél.

2018. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tolem nem vettek.
2019. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!