Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt már...

Miért van az, hogy itt már semmit nem lehet kérdezni, mert mindent elpoénkodnak, és nem kapok egy értelmes választ sem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz!4
2018. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes a kérdés, ÁLTALÁBAN értelmesek a válaszok is.

A válaszok közül, ha ki tudod szűrni a poénosakat és értelmetleneket, ami marad, az az értelmes válasz.

2018. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenki arra hajt, hogy benne legyen valamelyik gyökér youtuber videójában egy "poénos" válasszal.
2018. nov. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt az oldalon, vagy itt, az Egyéb kérdésekben?

Én pl. a megfelelő témakörben általában szoktam értelmes választ kapni, és adni is, poénkodás általában nincs, csak ha nagyon gáz a kérdés.

Az Egyéb kérdéseket viszont pár unatkozó hülyegyereken kívül nem sokan látogatják, ők meg rettentően jól szórakoznak a saját ökörségeiken, és itt szemet hunynak fölötte a moderátorok is. Meg ugye itt van alkategóriának a Humor is (ami minden, csak nem humoros, vicces kérdést vagy választ én még ott nem olvastam egyszer sem), ami idevonzza a sok önjelölt mókamikit.

2018. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont az egyéb kérdések kategóriára "szakosodtam". :)

Korrekt, értelmes és hasznos válaszokat szoktam adni, amennyiben olyan a kérdés, hogy kompetensnek érzem magam válaszolni rá, magyarul: ha nem értek hozzá, nem tudok hozzászólni. Nem szoktam poénkodni, mert tudom, hogy a kérdezők - hacsak nem beugratás a kérdés - értelmes válaszokat várnak.

Bár mostanában valaki - vagy többen - rám zizzentek, és lepontoznak akkor is, ha tényleg egyértelműen igaz választ adok. Néha előfordul az is, hogy valaki csak valami megerősítést akar, és igazából tudja a választ. Ő még ráadásul ki is oktat. Akkor is, ha én olyan témában válaszolok, ami a szakmámba vág, és a kérdéséből kiderül, hogy ezen a téren ő bizony laikus. Mindenféle kérdezők, és válaszolók vannak. Van, aki csak jó pofizik, de ki lehet fogni olyat is, aki normális, átgondolt, megfontolt választ ad.


Szóval kaphatsz értelmes választ, még itt, az egyéb kategóriában is.

2018. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!