Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz minőségű...

Miért ilyen rossz minőségű minden ruha?

Figyelt kérdés
Egy varrónő vagy egy ruhatervező vagy nem tudom ki ért ehhez mondja már el nekem, hogy miért raknak minden ruhába/cipőbe a legrosszabb helyekre vaskos, kényelmetlen varratot? Pl nemrég vettem 37ezer Ft-ért egy elvileg nagyon jó minőségű bakancsot, de olyan varrat van a sarkánál, hogy képtelen vagyok hordani. Egy kínai szarnál ezt megérteném, de egy elvileg minőségi bakancsnál ennyi pénzért... Ugyanez a helyzet egy símaszkkal, amit szintén nemrég vettem. Ennek az orránál van egy olyan varrat, ami széttöri az orrom, pedig nincs nagy orrom. Ezek olyan hibák, amik vásárláskor első próbára nem érződnek, de ha az ember hordja 1-2 óráig, akkor már nagyon is kellemetlen. Ez csak két példa a közelmúltból, de számtalan ilyennel találkoztam már. Olyan, mint ha direkt rontanának el mindent, amit gyártanak.
2018. nov. 13. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ezért nem veszek drága cuccokat. Sok kínai cucc, nekem jpbban beválik, s tovább bírja!
2018. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem minden ruha ilyen, az enyémek szinte mindig kényelmesek, persze volt ellenpélda. De tényleg iszonyú sok olyan hiba van termékekben, amiket nem vagyok képes megérteni... Nem egy ideális világban élünk ebből a szempontból sem.


Kényelmetlen ruhánál még lehet az, hogy te vagy kicsit más anatómiailag vagy érzékenyebb, bár egyes esetekben látszik, hogy szinte mindenkinek kényelmetlen lenne a dolog.

2018. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!