Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Wish nevű...

Mi a véleményetek a Wish nevű oldalról?

Figyelt kérdés

Ez egy online áruház, az érdekelne, hogy jó minőségűek-e az itt vett ruhák, cipők. És megéri, hogy erről a webhelyről vásáróljak vagy az egész csak pénzkidobás lenne?


A válaszokat előre is köszönöm!


16l



2018. jún. 3. 15:49
 1/8 anonim válasza:
20%
nem jó minőségűek
2018. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Annyira nem.... kinai, de most gondolj bele, amit 2-3 ezeret megveszel a világ mesik feléről szallitassal az .ilyen minosegu....

2x veztem onnan, megjott de inkabb nem eroltetem...

2018. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Mindig 1 hónap a szállítás. Általában Ebay-ról vásárolok angol eladóktól, és 2 napra rá itt van. Lehet kicsit drágább, de akkor is itt van hamar, azt a párszáz extrát meg megéri rádobni. (Jó mondjuk a szállítás nekem azért ilyen hamar mert itt is lakok. De magyarba sem lenne több 1-1,5 hétnél szerintem..)
2018. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én rendeltem már onnan sminktől kezdve, ruhákon át, sütiformákig egy csomó mindent :D Nekem az róla a véleményem, hogy ruhát speciel nem érdemes onnan rendelni, mert volt, hogy rendelni akartam egy felsőt, de előtte elolvastam alatta a kommenteket és írták mások is, hogy érdemes 1-2 számmal nagyobbat rendelni, mert Ázsiában pl. az L-es méret itthon kb S-esnek felel meg. Szóval rendeltem egy 2 számmal nagyobbat, de még úgy is kicsi volt rám, ráadásul az anyaga is elég béna volt. Aztán pár héttel később rendelni akartam egy másik felsőt, abból már 3 számmal nagyobbat rendeltem meg, na az meg nagy lett rám :D Mondjuk annak legalább normális anyaga volt.

De kaptam már olyan ruhát is, ami kb. nem is hasonlított a képen látható ruhára..

Szóval szerintem olyan dolgot, amit itthon is csak úgy veszel meg, hogy előtte ki/felpróbálod, mint mondjuk a ruha, parfüm, stb., nem éri meg megrendelni.

Viszont a többi dolog, azaz a sminkpaletta, sminkecsetek, körömlakkok, körömnyomdák, sütifordmák, stb. jó minőségűek voltak, megérik az árukat. (sőt..)

2018. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem jo a velemenyem.

Cipot is rendeltem,ruhat is,meretet kell nezni,van amibol nagyobb kell.

Olcsobb sok minden,amit itthon csak dragan tudnal megvenni.Horgaszkutyutol kezdve szelfibotig,UV lampa stb.

Ami kesett ,kifizettek,es utana az aru is megjott,igy szinte ingyen volt.

Korrektek,meret,vagy minoseghiba eseten visszafizetim az arat.

Egy hatranya van min.10 nap volt a legrovidebb ido,de atlag 3 het,1 honap,mig ideer.Szoval ha surgos,nem erdemes innen rendelni.

2018. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ruhát csak úgy rendelj, ha az is meg van adva, hogy hány cm az adott termék, különben nagyon mellé lehet lőni a mérettel. A termékek egyébként jó minőségűek voltak és pont olyanok, mint a fényképen. Ha valami nem jött meg, minden további nélkül visszakaptam az árát.
2018. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még nem rendeltem róla, de az utóbbi 1 hónapban az agyamra ment. minden you tube videó elott a kepembe toljak az idegesitő zene aláfestéssel es vigyorgo emberekkel a reklámait. Rengeteg játéknál beugrik, sőt meg itt a válaszok között is ez van reklámnak. Már meg orulok. Mikor videot nezek es a felénél beugrik az uvolto csaj, hogy "waaaaaaaa whats it gonna be" már az ongyilkossagon go dolkozok. Ha más reklám jön be mar nem erdekel, komolyan mondom csak ezt a ku**a wisht ne.
2018. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fairi1 válasza:
100%

7-es


megoldás google chrome, skip youtube hirdetés plugin letöltése

Én sose látok reklámot, szinte seholse. Weboldalon meg Nanodefender tilt le mindent.


Wish, én inkább szerencsejátéknak mondanám. nem tudod mikor mit kapsz.


leírás sokszor kamu wishen, és ha nem figyelsz jól, vagyis nem értesz angolul akkor teljesen más terméket kapsz.

Azt hiszed laptopot rendelsz de csak egy táskát, védőfóliát kapsz. csak ésszel szabad bármit venni, és nem kell foglalkozni hogy az app sietett, ne aggódj a alapkedvezmény nem tűnik el 10 perc múlva se. Villámvásáron se olcsóbb a termék. Olvasd el mások mit mondtad, ami nem magyar google translate-be másold be. Ha eladónak még nincs értékelése vagy terméken nincs értékelés ne is foglalkozz azzal. Elhiheted egy terméket többen árulnak. Wish egy gyűjtőoldal, csak egy felület!!!


Ha kamut kapsz vagy rosszat ügyfélszolgálat tényleg segít, igaz egy chatprogram. termék lefotózása jó minőségben (automatikus képfelismerés kényes), és a baj leírása tőszavakban. Nem kell litánia úgyse értik.

Nem jön meg, ahogy letelik a határidő amit adtak írj, ne várj, többit mondják mit kell tenni.


7 naponta adnak kedvezménykupont, és ritkán ha visszagombot nyomsz 5% felajánlanak. Még ritkábban ha gyorsan rendelsz akkor adnak akár 20%-os kupont. van lehetőség valakivel együtt venni valamit, akkor 10% adnak az árból.



Párezer forintot csodát ne várj, nem fog életed végéig jó lenni. ne felejtsd amin adják ár azon már haszon is van!!!



paypal-lel fizetünk, nem bankkártyával. paypalnél is van vásárlói garancia, 180 nap fizetéstől!

2018. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!