Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifejlesztettem egy olyan...

Kifejlesztettem egy olyan elméletet amely megadja a választ az élet nagy kérdéseire. Hová tudnék ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Filozófus vagyok, valamint egy olyan ember akinek álmatlan éjszakát okoznak az élet nagy kérdései, sikerült kifejlesztenem egy olyan elméletet amely összeegyezteti a kvantumfizikát a makroszkópikus világgal.

Választ találtam arra hogy hogyan jött létre az univerzum és hogy egyaltalan mi az.



A kérdésem az volna hogy hogyan tudnám az elméletemet ismertté tenni?



2018. nov. 18. 08:56
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen egyedül jöttél rá? Ez eddig nem sikerült a rengeteget tudósnak sem. Kíváncsi lettem....
2018. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Mojjo ***** válasza:
67%

Egyrészt a válasz már rég megvan (42 ugyebár), csak a kérdést kell megkeresni hozzá.

Másrészt a kvantummechanika össze van egyeztetve a makroszkopikus világgal, köszönjük szépen. (Kivéve a gravitációt.)

Harmadrészt menj inkább az ezotéria rovatba inkább, ott fogsz erre fogékony embereket találni.

2018. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozni szeretnék, hanem segítséget kérni hogy hova fordulhatnék az elméletemmel amely mindent megmagyaráz.
2018. nov. 18. 09:13
 4/56 A kérdező kommentje:

Igen teljesen egyedül.

Rengeteget gondolkodok, olvasok és könyveket is írok.

2018. nov. 18. 09:14
 5/56 Mojjo ***** válasza:
80%

Teljesen jóindulattal mondom, a legjobb neked, ha sehova nem fordulsz, hanem ketesel egy másik hobbit, vagy pedig tényleg ezoterikus, illetve más ilyesmire fogékony közösséghez fordulsz.

Sajnod a hozzád hasonló, mindent megfejtő elmélettel előálló emberekkel lassan Dunát lehet rekeszteni, és a forgatókönyv mindig azonos: évekig, évtizedekig házalnak a vélt megfejtésükkel, de releváns helyeken, ahol kb 1 perc alatt felmérik, hogy hülyeség az egész (mert bizony az lesz, akkor is, ha te nem látod), nem foglalkoznak velük, elküldik őket,ennyi, történet vége, ami legalábbis azt a részét illeti, ahol történhetne valami. Így marad a netes/fórumos igehirdetés. Ahol, szintén kissé szakmaibb helyeken kisívű vitákig jut a dolog, és max kinevetik.

Ez egy megkeseredett/rögeszmés élethez vezető út. Ne akard ezt magadnak. Komolyan ne.

2018. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
66%

Hová tudsz fordulni?

Orvoshoz !..

2018. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
34%
Inkább főzz valami jó ebédet így vasárnap délelőtt, az hasznosabb, hidd el!
2018. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 Mojjo ***** válasza:
59%

Oké, azért direktbe gonoszok ne legyünk. Biztos, hogy rengeteg idő, meg energia van ebben, plusz jól láthatóan sok remény. Én őszintén szarul érzem magam, amiért azt kellett írnom, amit, de sajnos ez a helyzet.

Sajnos a jelenlegi szinten már nem így mennek a dolgok, ezek a kérdések filozófiai úton nem megoldhatóak, a fizika pedig nem úgy működik, hogy hopp, valakinek van egy ötlete, és akkor már tudhatja is, hogy az tényleg jó. Szóval jól látszik, hogy alapvető félreértések vannak. De ettől még maga az elkötelezettség, meg ráfordított idő becsülendő.

2018. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Az a szomorú hogy fogalmad sincs hogy miről van szó és már előre megítélsz és hülyének tartassz. Ez ostobaság.A magadfajták gátolják meg az emberiséget a fejlődésben.

A kérdésem az volt hogy hogyan tudnám az elméletemet (ami tudományos nem ezotérikus) hiresse tenni?

2018. nov. 18. 09:34
 10/56 anonim ***** válasza:
Küldd be valamelyik bulvár lapnak!
2018. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!