Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifejlesztettem egy olyan...

Kifejlesztettem egy olyan elméletet amely megadja a választ az élet nagy kérdéseire. Hová tudnék ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Filozófus vagyok, valamint egy olyan ember akinek álmatlan éjszakát okoznak az élet nagy kérdései, sikerült kifejlesztenem egy olyan elméletet amely összeegyezteti a kvantumfizikát a makroszkópikus világgal.

Választ találtam arra hogy hogyan jött létre az univerzum és hogy egyaltalan mi az.



A kérdésem az volna hogy hogyan tudnám az elméletemet ismertté tenni?



2018. nov. 18. 08:56
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésedre a válasz sokkal egyszerűbb, mint az elméleted. Szánj rá egy álmatlan éjszakát és meg lesz oldva, minek ide írogatsz, láthatod, itt senki sem tud segíteni.
2018. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Lesznek itt még nagy meglepetések a tudományos világban.

Sok önelégült áltudós pofára fog esni.

2018. nov. 18. 09:51
 13/56 anonim ***** válasza:
80%
:D :D :D :D :D :D :D :D
2018. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 Mojjo ***** válasza:
75%

Leírtam, miért lehetünk biztosak benne, hogy tévúton jársz. De mindegy is, tényleg rengetegen vagytok, és ctrl+v ctrl+c a történet. Ez a 12-es hozzászólás is copy paste bármelyik "feltaláltam az új fizikát" ember kalandjaiból. Nincs új a nap alatt.

Egyébként igaza van a 11-esnek. Nem túl nehéz rájönni hogyan működik az új tudományos elméletek megismertetése a nagyvilággal. De ha ennyire szeretnéd, elárulom: megfelelő tudományos folyóiratokban való publikálásokon keresztül.

2018. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
80%
Tehát akkora lángész vagy, hogy Stephen Hawkingot is felülmúlod, de a GYK-n kérdezed meg hogy mit kezdj az elméleteddel?
2018. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
2018. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 Szirty ***** válasza:
84%

"Az a szomorú hogy fogalmad sincs hogy miről van szó és már előre megítélsz és hülyének tartassz."


Igazad van, prekoncepciók alapján hozott ítélet nem szép dolog.

De ismerve a gyakori kérdések általános színvonalát; ha itt kérdezed hova fordulhatsz egy ilyen horderejű dologgal, szerintem nem lehet csodálkozni azon hogy kételkednek...


Valószínű hogy ez egy troll kérdés amivel csak a xart akarod kavarni a saját szórakoztatásodra.

De lehet hogy őszintén hiszed is amit írsz csak épp nincs mögötte semmi.

2018. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 Mojjo ***** válasza:
84%

@18: Szó nincs prekoncepcióról... Tényleg magyaráznom kell? Ha valaki képes megalkotni egy működőképes elméletet, az képes rájönni arra, hogyan kell publikálni.

Olyasmiket akar összeegyeztetni egymással, amik között nincs ellentmondás (egyetlen dolgot kivéve) azaz nem tudja miről beszél.

Ha valami csoda folytán arra az egyre gondolt, azaz egy kvantumgravitációs elméletet alkotott, akkor nem tudja és nem étti, hogy az elméleteket egyedül megfigyelések/mérések hitelesíthetik. Ezek ebben a témakörben elképesztő körülményesek, leginkább jelen technikai szinten nem elvégezhetőek (lsd pl szuperszimmetria utáni hajsza).

És végül: azt hiszi, fizikai problémákat filozófiai úton meg lehet oldani, azaz teljesen eltévedt már az elején.


Mindezeket tudjuk, tehát nem prekoncepció, abszolút post priori jelenthetjük ki, hogy a kérdező elmélete, sorry, de hülyeség, mert a fentiekből adódóan sajnos nem tudás lenni.

2018. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

A tudományban ma is tényként kezelnek bebizonyíthatatlan hipotéziseket.

Sokan nagyon rossz úton vannak az igazság felé.

Az emberiség körülbelül 0,00001% tud gondolkodni. Az irigység szól belőletek de már látom hogy rossz helyen kopogtatok.

2018. nov. 18. 10:37
 20/56 A kérdező kommentje:
A fő probléma itt az hogy fogalmatok sincs mit tartalmaz az elméletem de szerintetek biztos hogy hülyeség. Na én ezt hívom ostobaságnak.
2018. nov. 18. 10:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!