Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifejlesztettem egy olyan...

Kifejlesztettem egy olyan elméletet amely megadja a választ az élet nagy kérdéseire. Hová tudnék ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Filozófus vagyok, valamint egy olyan ember akinek álmatlan éjszakát okoznak az élet nagy kérdései, sikerült kifejlesztenem egy olyan elméletet amely összeegyezteti a kvantumfizikát a makroszkópikus világgal.

Választ találtam arra hogy hogyan jött létre az univerzum és hogy egyaltalan mi az.



A kérdésem az volna hogy hogyan tudnám az elméletemet ismertté tenni?



2018. nov. 18. 08:56
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Megoldottad a világ legnagyobb kérdéseit, de nem tudod hova menj vele :D Ez egy nagyon gyenge kamukérdés.
2018. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 Mojjo ***** válasza:
Bár kamu lenne, de a kérdező nagyon is komolyan gondolja. Érdemes a #16-ban linkelt topicokat végignézni.
2018. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 Wadmalac ***** válasza:

Javaslom a beküldést az MTA-nak.

Csak aztán, ha félórás térdüket csapkodó röhögés után visszafogják magukat és összeraknak egy kulturált cáfolat választ, borsót fognak hányni a falra, mert onnantól, hogy nem fogadják el, ők is áltudósnak fognak minősülni a kérdező szemében.


Aki már úgy áll neki, hogy én tudom, senki más és mindenki más hülye meg téved, az semmilyen kritikát nem fog elfogadni.

2018. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 Mojjo ***** válasza:

@33: Nem fogják összerakni a cáfolatot:

[link]

2018. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 Wadmalac ***** válasza:

Egen, valószínűbb, hogy a térdcsapkodás után kukában landol.

Eredmény ugyanaz lesz.

2018. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Beraknák a kupacba a többi 53 közé, amiket a hónapban eddig kaptak a témában.
2018. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 Ozmium42 ***** válasza:
Az én elméletem igazabb, mint a tiéd, de nem írom le, mert ellopod.
2018. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
10%

Nem az a tudomány célja, hogy megmagyarázza a világot, hanem hogy hatalmat szerezzen magának. Rengetegszer felfedezték már a megoldást évtizedekkel ezelőtt. A rákot is már gyógyították az 150-es években, de maguk a tudomány művelői tiporták el ezeket a forradalmi dolgokat, hogy megtartsák annak a hatalmát, hogy ők hozzák a döntéseket.


Kérdéseim :


1 Szerintetek, ha a fogászok felfedeznék azt a krémet, ami valóban megelőzi, gyógyítja a fogszuvasodást és a fogak romlását, akkor a fogászok nem tíltakoznának ellene? Miből fognak megélni ezek után?


2 A tudósoknak nem a válaszok a céljuk, mert akkor nemlesz több kérdés. Az a céljuk, hogy méregdrága kemoterápiát, meg nem létező betegségekre kamugyógyszereket adjanak, ami szerintük sem gyógyít meg semmit, csak a tüneteket enyhíti. Viszont mellékhatásként más betegségeket generál


Pl nézz meg egy gyógyszert, akár most a nátha időszakban. Le van írva a tájékoztatóban, hogy meggyógyítja a betegséget? Nem. Annyi van benne, hogy enyhíti a tüneteket. Ez mindent elmond a mai tudományról

2018. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
10%

Kiegészítés : a rákot az '50-es években gyógyították. Azt aki felfedezte a gyógymódot a rák vírusok kiírtására megfenyegették, majd felgyújtották a laboratóriumát és az eszközeit, miután nem akarta eladni az akadémiának a felfedezését. Nem viccelek!


Ma azt nem ismerjük, hogy vírus okozza a rákot. Teljesen sötétben tapogatózunk. A megoldás senkit sem érdekel, mert jön a haszon így is.

2018. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Na ezt a csávót sürgősen töröljétek innen!
2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!