Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifejlesztettem egy olyan...

Kifejlesztettem egy olyan elméletet amely megadja a választ az élet nagy kérdéseire. Hová tudnék ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Filozófus vagyok, valamint egy olyan ember akinek álmatlan éjszakát okoznak az élet nagy kérdései, sikerült kifejlesztenem egy olyan elméletet amely összeegyezteti a kvantumfizikát a makroszkópikus világgal.

Választ találtam arra hogy hogyan jött létre az univerzum és hogy egyaltalan mi az.



A kérdésem az volna hogy hogyan tudnám az elméletemet ismertté tenni?



2018. nov. 18. 08:56
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
62%

Írd le akkor ide!

Az első lépés a hírnév felé!

2018. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Nem fogja ellopni az elméletemet senki.

Aki gondolkodó ember egy bizonyos iq szint fölött rá fog jönni mindenre.

Stephen Hawking egy lépésre volt az igazságtól.

Az elméletemben pedig kifejtem hogy mi az az egyetlen lépés.

2018. nov. 18. 10:56
 23/56 anonim ***** válasza:
85%
Szokásos módon nagy hűhó semmiért... :/
2018. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdésem hogy vitatkozzak az elmélet hitelességét illetően. Mert én ismerem a saját elméletemnek az ellenérveit is de ezt is be tudom illeszteni a képbe szóval nincs szükségem vitára.

Segítséget szerettem volna kérni esetleg az is jól jött volna ha tudtam volna találni itt olyan embert aki szintén nagy gondolkodó és aki nem dől be a tekintélyelvűségnek.

Az olyan ember akinek a tudása csak felszínes elhiszi azt hogy a tej fekete mert Hawking azt mondja...

De látom fölösleges volt ide írnom...

Szevasztok!

2018. nov. 18. 11:09
 25/56 anonim ***** válasza:
57%
XD én bírom a kérdezőt!
2018. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt fölösleges, jót röhögtünk!


Szevasz!

2018. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Szirty ***** válasza:

"fogalmatok sincs mit tartalmaz az elméletem de szerintetek biztos hogy hülyeség."


Nem biztos, de eléggé valószínű. Leírtam miért.

2018. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
77%
Majd 2 ev mulva szegyelheti magat a gyk, hogy egy akkorra mar vilaghirube valt filozofus-tudost nem karolt fel annak idejen es nem partfogolt. Mekkora szegyen lesz, te jo eg.
2018. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Fordulj az elméleteddel hozzánk! Írd ide le, mire jutottál. Ha a gyaki népe nem tud belekötni, nem tudja megcáfolni részleteiben sem, akkor a tudósok és filozófusok színe elé állhatsz a felfedezéseddel. Ha az elméleted támadhatatlan, akkor segítünk megjelentetni vmi szaklapban (de csak ha megállja a helyét mind filozófiai, mind tud. szempontból).


Nos?

2018. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2018. nov. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!