Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merjem viselni a sálat vagy sem?

Ferenc4747482 kérdése:

Merjem viselni a sálat vagy sem?

Figyelt kérdés

Rendeltem netről kiderült h nőknek javasolják.

17 éves fiú vagyok.

Merjem viselni?

Észrevehetik hogy nem férfi?

Ja és lányok nektek tetszik ha egy fiú sálat visel?

[link]


2018. nov. 21. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt egy link a sálról.
2018. nov. 21. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Én öreg ember vagyok, de hasonló nekem is van. Úgy látom divat a fiúk körében is.
2018. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi nőies nincs, nyugodtan hordhatod!

A címkét azért vágd le golddigga (aranyásó - ezt a sugarbabykre mondják) eszem megáll, mik vannak.

2018. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
12%

Én azt vettem észre, hogy a sál elég b.u.zis.

Női sál viselése fiúként, meg pláne az... de ma már lehet, hogy ez a divat. Elnézve a mai fiatalokat azokkal a lábrafeszülés, női farmernadrágokkal... mint rosszb.u.zik.


Én azt nem értem, hogy ezeknek a kis ratyiknak nincs apja, akik rájuk szólna, hogy "kisfijam, fiú vagy, neked nem kell, hogy a nadrág kövesse az alakod, a lányoknak kell, hogy a női farmer, nadrág, bármi egyéb kövesse az alakját, a fenekét, a combját mert az szexi, az jól néz ki, pláne ha jó a feneke a nőnek.


Beteg a világ az látszik, minden generáció egyre b.u.zisabb.

2018. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan hord.Fekete unisex. Jól néz ki. (47 éves nő vagyok,nem tudom,hogy a korodbelieknek mi a véleménye) Szerintem a csajoknak tetszik.Sőt,ha egy határozott fiú finom holmikat hord,szerintem azt még bírják is a csajok!
2018. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!