Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megátkoztak?

Mit tegyek ha megátkoztak?

Figyelt kérdés
Ma mentem az utcán és odajött hozzám két cigány és pénzt kértek mondták hogy 5 unoka nincs pénz de a cigi ott lógott a kezébe mondta a barátnőm hogy agyjak neki mert volt nálam de nem adtam barátnőm meg adott 50ft és erre a nő mondta hogy rossz életem legyen ne találjak fíut aki szeretne.Nem tudom hogy higyek e ebben az átokban de kicsit félek.És mielőtt jönnének hogy mért nem adtam hát azért mert ha cigit tudott venni akkor ahelyett mást is vehetett volna. Menjek el paphoz hogy levegye az átkot?
2018. nov. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél paprikasprayt és ha cigány csöves gyanús ismeretlen közeledik képen fújod vissza átkozod , ennyi . Vegyen kotont nincs unoka gondja , a kormány eltartja mindet ingyen suli stb , pusztuljon mind .
2018. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem létezik átok, csak az ember saját hite. Ha elhiszed hogy veled rossz történik és alárendeled magad egy tévképzetnek, akkor bármi rossz történik arra fogod ráfogni, hogy biztos az átok csinálja. Az átok attól, és csak akkor "működik", hogy befolyásolható vele valaki.

Ne vegyél róla tudomást, és akkor hatástalan, bárki bármit mond neked. Nem attól történik veled rossz dolog, mert egy jött-ment ember azt mondta. Ha nem mondta volna, akkor is történhet veled rossz dolog, akkor is lehet párkapcsolati problémád, csak akkor más körülményre lehet fogni, nem az átokra.


A pap sem csinál semmi mást, csak hókusz-pókuszol és elhiteti veled hogy az "átok" elszállt. Miközben soha nem volt semmilyen átok, csak ő egy pozitív üzenettel befolyásol, és annak rendeled alá magad. A másik pedig egy negatívval és annak rendeled alá a hited. Ha van eszed, akkor senki nem fog tudni befolyásolni.

2018. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fog az átok igen menj el, az a baj h azthiszed a rossz dolgok az átok miatt vannak (pszihológiai tény), dönsd el h tényleg több a rossz mint a jó az átok után ez egy két hete von. Én ugy tudom az ezüst szerencsét hoz mindig hordok magamnál egy kossuth 5Ft-ost ezüstről elvileg "lepattan az átok" másik része ha nem hiszel benne vagy megpróbálsz nem hinni benne. Az a baj h a cigányok ehhez értenek.
2018. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Adj egy 50-est és leveszem rólad az átkot.
2018. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg működnének az átkok akkor a cigányok pénzt keresnének vele.


Börtönbüntetés helyett átkokat ítélnének a bíróságon mert sokkal olcsóbb megoldás.

2018. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes probléma. A kérdésedet olvasva arra tippeltem volna, hogy azzal átkoztak meg, hogy soha ne legyél képes vesszőket rakni a mondataidba.
2018. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és kedves utolsó remélem ez a legnagyobb problémád az életben látom ismered a mondást a kákán is a csomót keresi. Szánalmas csak ennyit mondok vessző nélkül.
2018. nov. 22. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!