Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy megátkoztak?

Lehet hogy megátkoztak?

Figyelt kérdés
Én hiszek sok mindenben de ebbe pont nem de mostmár komolyan kezdek. Én egyszerűen nem értem mi lett velem az utóbbi 2-3 évben kb. mintha elátkoztak volna. Ezelőtt könnyen ment a barátnő szerzés sőt olyan barátnőim voltak hogy mást ette az írígység. Most meg egyszerűen mintha "valami" folyton akadályozna mert nem jön össze meg nem is annyi mint ezelőtt de mostmár szinte 0. Plusz az egézségemmel is lett problémám. Csak hogy éreztessem a helyzetet kb. Mintha xy-nak lenne egy Ferrarija de elveszik és kap egy Opelt aztán elveszik még azt is és a végén semmi nem marad. Na pont így érzem magam és egyszerűen nem értem hogy miért vagy hogy mitől. Egy lányhoz tudom ezt kötni visszagondolva mert mikor szétmentünk utána romlott el minden és ezért gondoltam arra már komolyan hogy lehet elátkoztak de lehet velem van a baj habár nem tudom hogy érhet valakit egyik pillanatról a másikra ennyi rossz. Van sok más dolog is de ez a két főbb ha mindet leírnám egy regény lenne. Tényleg nem értem hogy valakinek akinek jó majdnem minden az életében hogy csesződik szét minden ami jó ilyen gyorsan ilyen szinten.

2017. jún. 5. 20:32
 1/7 longlife ***** válasza:
79%
Egyszer fenn, egyszer lenn. Meg kell tapasztald a másik végletet is mert amikor a csúcson voltál nem sáfárkodtál elég jól. De ne aggódj most hogy lenn vagy, csak felfele van út.
2017. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Nem hinném. De tehetsz ellene ha az megnyugtat!
2017. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 thoomas26 ***** válasza:

Lehet, hogy nem véletlen, hogy pont a kapcsolat megszakadása után kezdődött a lejtmenet? Azóta - akár tudatosan, akár tudat alatt - lehet, hogy már nem érzed annyi értelmét az életednek, mint addig, s máshogy állsz hozzá mindenhez. Ne felejtsd, ahogy állsz a világhoz, az úgy fog hozzád állni.

Lehetséges még, hogy így is tervezted leszületésed előtt, s ezt annak a lánynak kellett kiváltania nálad, akivel akkor szétmentél.

2017. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ez volt az egyetlen olyan szakításom ami nem viselt meg és örültem hogy megszabadultam. Tehát emiatt a lány miatt szerintem se tudatosan se tudat alatt nem gondolhattam azt hogy nem érzem annyi értelmét az életemnek. Tehát sok másik kiválthatott volna belőlem ilyet de pont nem ő. A hozzáállásom pedig nem hiszem hogy változott illetve de változott de az csak a rossz dolgok után. Azóta tényleg máshogy látom a dolgokat más teljesen a világszemléletem. Utolsó részére meg passz hiszek is ebben meg nem is mindenesetre ha így volt elég hülye terveim vannak és már elmúlhatna.
2017. jún. 7. 12:29
 5/7 thoomas26 ***** válasza:

Elég, hogy ha egy-két rossz után beképzeled magadnak, hogy eztán már csak rossz érhet, s akkor bizony vonzhatod magadnak már a többit. Eleve pesszimista hozzáállással nem vehet jó fordulatot az életed. Persze tudom, hogy könnyű ezt mondani.

Bármiért is történt mindez, vagy azért mert "ez volt megírva", vagy azért amit az imént írtam, legjobb, ha elfogadod és elkezdesz pozitívan gondolkozni. Nyilván nem elég csak gondolkozni, tenni is kell érte, hogy jobb legyen, de a lényeg a (gondolati) hozzáálláson van. Tehát légy a lehető legpozitívabb, amilyen csak a körülményekhez képest tudsz lenni. Azon pedig, hogy ez történt, már ne bánkódj. Elmúlt, kész, nem tudod megváltoztatni, ha volt is oka, már mindegy. Légy boldog a jelenben és bizakodva nézz a jövő felé.

Az elátkozás egyébként nem valószínű, arra ne is gondolj, s ne is engedj efféle gondolataidnak, félelmeidnek.

2017. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van egyébként mindenben amiket írtál. Nyilván ezt gyakorlatban nehezebb lesz alkalmazni hogy pozitívabb legyek. Főleg azért mert elég negatív emberek veszik körül a mindennapjaim de majd igyekszem. Nagyon szépen köszönöm!
2017. jún. 8. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megátkoztak, építs magad köré erős védelmező aurát.
2017. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!