Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa hogy nagyon szeretem...

Furcsa hogy nagyon szeretem az éjszakát?

Figyelt kérdés
Én éjjeli bagoly vagyok szóval nagyon szeretek éjszaka csinálni dolgokat. Például:olvasás film nézés, sétálás, egyebek. Leckét éjszaka szoktam írni. Nekem az éjszaka nyugodt, csendes stb. Éjjel 3 fele megyek aludni. Nyáron vagy szünetben hajnalban. Egy ismerősömnek mondtam ezt és ő azt mondta, hogy ez nem normális. Szerintetek?

2018. nov. 29. 14:58
 1/3 anonim válasza:

Megadom amire vagysz: Te egy ritka es kulonleges ember vagy, erdekes es titiokzatos.

Viccet felre teve en utalom az ilyen "ejjeli bagjokat", jellemzoen lusta semmirekello nok. Majd probald meg ugyanezt munka, parkapcsolat, csalad, felelosseg mellet kesobb. A tarsadalomban amit csinalsz az luxus, latszik hogy kitartanak.

2018. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Nekem nem lesz gyerekem. Bizonyos okok miatt. Nyilván este is lehet melózni. És én este fogok ugyanis most is úgy dolgozom diákmelóval.
2018. nov. 29. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Azért mert éjjel vannak természetes nyugalomban a városban élő emberek. Csak akkor élnek úgy ahogy a természet bármely más élőlénye és ezt a mentális atmoszférát szeretem. Nappal meg olyan életmódot élnek amit a természet egyetlen más élőlénye sem csinál. Esetleg csak az oroszlán elől menekülő antilopok. Bár az emberek nem menekülnek hanem harácsolni rohannak.

Viszont a falu széli szülői házban vagy a közeli tanyavilágban nappal is úgy élek mint éjszaka városon. Ott nappal is tudok művelődni, alfába merülve alkotni. Szerencsére nemsokára vissza is költözök. Viszont 30 év városi élet után jöttem rá hogy abból 15 év, vagyis a nappal töltött idő teljesen értelmetlenül telt el. Mert természetellenes rohanásban nem lehet kibontakozni, alkotni, művelődni.

Mivel voltam fejlesztőmérnök is, előfordult hogy városon évek alatt sem jutottunk előbbre egy kutatás-fejlesztésben. De mikor kimentem tanyára, Matula bácsi üzemmódban, egy órán belül találmány született. Vagyis ha olyan jó lenne az emberek alkotta társadalom például a nagyvárosokban, akkor a természet összes állata városra tömörülne és nem a természetben élne.

2018. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!