Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ügyben?

Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap előtt voltam állásinterjún minden jó volt, szimpatikus voltam mondta mindenképp be fog hívni és vegyek fehér ruhát mert abba kell majd dolgoznom. Azt mondta vagy szerdán vagy csütörtökön mindenképp hívni fog és akkor kezdhetek is. Nem hívott egy másik telefonszámról felhívta párom hogy aktuális-e a munka és azt mondta nem. Így sincs munkám és még ígyis költségbe vert a fehér ruhák vásárlásával. Mit tehetnék? Menjek be hogy fizesse ki a ruhákat vagy mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat



2018. nov. 29. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
1., Én a helyedben biztos ogy nem vettem volna semmit. Legalább is addig ne, amíg nincs érvényes munka szerződés a kezemben. 2., Így jártál. Leg közelebb majd jobban meg gondolod, hogy mit és mikor veszel. 3., Ha egy munkálató kötelezni akar, hogy munka ruhát vegyek. Akkor addig biztos hogy nem veszem meg amíg nincs érvényes munka szerződésem. 4., Ha munkáltató a munka idő alatt munka ruházatot meg követeli, akkor vegye meg a munkálató. Vagyis biztositson a mnkálató saját kötségen kötelező munka ruházatot. 5., A már meg várárolt munkaruházatot, adományod el egy hajléktalannak.
2018. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem ha ezt elmondod van esélye, hogy értve a helyzetet visszaveszik az üzletben.
2018. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
A munkaruhát meg a cég köteles biztosítani, máskor ne vedd meg magad, csak ha előre kifizetik.
2018. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ha gondolod bemehetsz a ruhák kifizetése miatt, csak szerintem semmire sem számíthatsz. Ha közel van vagy útba esik megér egy próbát.
2018. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!