Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gáz? Mit...

Ez csak szerintem gáz? Mit tehetnék ez ügyben? Jogos ha én várom hogy lépjen? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akit már két és fél éve ismerek. Nagyon jóban vagyunk, szinte már majdnem legjobb barátok. De tényleg csak barátok, egyikünk se akar többet a másiktól. Már csak azért sem mert mindkettőnknek van már komoly és tartós párkapcsolata. A gond csak az hogy az ő barátja iszonyatosan féltékeny. Semmilyen fiút nem enged a közelébe. Minden hétvégét együtt töltenek, igazából a tulajdonának tartja de nem ütöm bele az orrom az ő dolguk. Mivel hogy mi teljesen más városban élünk (Én Kaposvár, Ő Nagykanizsa) ezért ritkán tudunk csak találkozni legutóbb szeptember elején találkoztunk egy napra. A barátja szerint túl sokat beszélünk msn-en ezért le kellett tiltania msnről-.-Legalábbis ez az elméletem mert egyszer mesélte hogy több fiút ez miatt kellett tiltania és köztünk minden rendben van/volt(?) rengeteget beszéltünk az előtte való napokban is. Ezt annyira nem értem. Msn-en keresztül mi történhet? most komolyan.. -.- Mivel MSN kilőve ezért csak myvipen/facebook chaten tudnánk beszélni. Én biztos hogy nem írok rá, szerintetek jogosan várom hogy ő írjon rám? Sajnos félek hogy ezzel a barátságunknak is vége lesz:S Legalábbis egy kicsit eltávolodunk egymástól...Próbálok nem haragudni rá de felk*rja az agyam hogy mennyire tart engem jó barátnak ha engedi ezt a barátjának meg ha nagyon akar beszélhetne velem...

(Mindketten 16 évesek vagyunk)


2010. nov. 20. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg kéne beszélned vele, de ha nem találkozol vele minden nap, az nagyon ritka, h mégis jóban vagytok. Lehet, h annyira tetszik neki ez a srác, h azt sem bánja, ha kevesebbet beszéltek. De valószínűleg ezt meg kellene beszélned vele, mert ő magától nem jön rá, h mit szeretnél, ha mondana neked.(Elég kusza lett, de remélem azért érthető).
2010. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen érthető. igaz ritkán találkozunk de tényleg jóban vagyunk:) nah jó talán az túlzás h már majdnem legjobb barátunk azt bizonyára csak a pillanat hevében írtam. de a fiúja miatt nem tudunk sűrűbben találkozni de msn-en mindig beszéltünk eddig. és tök sz*rul esik h csak ez miatt letilt-.-
2010. nov. 20. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Jogosan várod hogy ő lépjen.Ha a fiuja rá tudta venni arra hogy tíltson le téged MSN-ről,akkor valószínűleg nem tartja a barátságotokat annyira fontosnak mint mennyire te tartod.Lépj tovább,semmi értelme kérdőre vonni más módon.

Ezen nincs mit kérdezni.A fiuja választás elé állította és ő a fiuját választotta...Ne bánkódj rajta.

Ha majd szakít ezzel a csávóval vagy rá jön hogy fontos vagy neki és tényleg olyan jó barátnak tart ő is téged mint amennyire te őt,akkor fel fog keresni,ha nem akkor soha nem volt igazi barát.


Ezen ne bánkódj,lépj tovább és ne neked legyen bűntudatot ha nem írsz neki és nem keresed a társaságát...

Neki kellett volna ki tartania a barátságotok mellett,amikor a fiuja ilyet kért tőle,hogy tiltson le téged MSN-ről....Ezek után ő nem vonhat kérdőre téged,neked pedig nem kötelességed hogy pitiz neki.

2010. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó: sok mindenben igazad van.

csak valamit kifelejtettem: volt amikor többet éreztem iránta és smároltunk is egyszer-kétszer de semmi több nem volt köztünk és nem is akartam belemenni egy ilyen szerelmi háromszögbe. azóta már nekem is van egy új barátnőm iránta már nem érzek semmit. jah és erről semmit nem tud a csávója..

2010. nov. 20. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem változtat semmin.Választott és nem téged.

Nem érdemli meg hogy törődj vele.

Ha netalán arra gondolsz hogy "féltékennyé" akar tenni mert ő szerette volna hogy több legyen mint barátság,vagy így áll boszút mert te nem engedted közelebb,én személy szerint akkor sem foglalkoznák vele ezek után..Nem tudom hogy a lány mégis milyen személyiség,hogy lehet értelmezni a tetteit és a viselkedését,de így imseretlenül én úgy látom hogy egyértelmű jelét adta annak hogy nem kíván tárgyalni veled...Én elfordulnák tőle és elfelejteném.

2010. nov. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mivan.___. biztos nem akar féltékennyé tenni és az már régen történt
2010. nov. 21. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!