Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha engem leklónoznának hivatal...

Ha engem leklónoznának hivatalosan én milyen "családi" kapcsolatban lennék a klónommal? Az édesanyja lennék vagy a testvére vagy nem lenne ilyen megnevezése a klónnal való kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Mivel klón, olyan, mint egy egypetéjű iker testvér.

Édesanyának (anya-gyerek) nem mondanám semmiképp a kapcsolatot, akkor sem, ha az egyikből származik a másik.

Igazából felfogás kérdése, hogy az ember minek tekinti a saját klónját (milyen családi kapcsolatnak). Hiszen a tapasztalatok tesznek azokká, akik vagyunk. Egy klónnak lehetnek emlékei az eredeti testből, de véleményem szerint ez nem ugyanaz. Ráadásul miután a két test, két önálló életet kezd élni, különböző tapasztalatok fogják érni őket.

Jó példa erre, a Sziget nevű film Ewan McGregorral:


[link]

2018. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen, a klón nem családtag hanem kísérlet eredménye.


A Sziget viszont bitang jó film, Oscar-díjat érdemelt volna.

2018. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!