Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha látom én magam is a rossz...

Ha látom én magam is a rossz dolgokat, miért nem tudok véget vetni a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megpróbáltuk már a párommal, nem tagadom, nekem is vannak hibáim, de mindig ő lépett ki a kapcsolatból. Most nagy nehezen újra együtt vagyunk, de kezdem úgy érezni, hogy nincs minden rendben, ráadásul megjelent egy másik pasi, aki elkezdett érdekelni. Semmi nem történt köztünk természetesen. De azt érzem vele más lenne. Nem várom hogy valaki választ ad a kérdésemre, de hátha volt már valaki hasonló helyzetben vagy bármi. De nem értem, ha látom hogy nem lesz semmi eredménye, miért nem tudom megmondani, hogy legyen vége
2010. nov. 2. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez van velem is meg a párommal, több mint 3 éve járunk, már elég fura a kapcsolat , folyton cseszegetjük egymást, de annyira hozzászoktunk, hogy félünk kilépni belőle és csak egymást kínozzuk lelkileg, sajnos ezt én is látom de nem tudok lépni se ő.

Szóval ez a te bajod is, Hozzánőttél és hozzászoktál, hogy van és nem mersz tudat alatt változtatni, egyszer ezt észreveszed annélkűl is mint, hogy én itt leírom neked, de így most előbb le fog esni, hogy ez a gondod.

2010. nov. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy társfüggő véletlenül? Én az voltam/vagyok. Nálam ez csak 8 hónapos kapcsolat volt, kábé 2 hónap után éreztem, hogy egy kalap sz*r, semmi jót nem kaptam benne. Mégis próbáltam életben tartani, ment is még egy fél évig, aztán végül a pasi dobott ki. Holott én már éreztem jóval korábban, hogy nincs értelme, mégse tudtam megtenni. Ez csak még egy csapás volt az önbizalmamnak.


Nem mondom neked, hogy szedd össze magad és lépj ki... tudom, hogy ez nem megy parancsszóra, nem olyan egyszerű az. Remélem, sikerül majd jól döntened, sok sikert hozzá.


25/N

2010. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!