Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobalanynak elmenni mennyire...

Szobalanynak elmenni mennyire gaz?

Figyelt kérdés
Biztos kihajtjak az ember belet de egyszeruen ahany helyre eddiig elkuldtem az oneletrajzom sehonnan nem hivtak vissza es mar elegem van. Szoval arra gondoltam hogy elkuldenem hotelekhez is az oneletrajzom. Tavasszal erettsegiztem. Birom a gyurodest en azt gondolom sokazor mentem mashova takaritani hogy zsebpenzt gyujtsek. Velemenyek?

2018. dec. 12. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt, Angliában gáz. Ezért van, hogy a hotelek személyzete 70%-ban kelet-európaiakból áll. Számolj úgy, hogy nettó 300 ezer Ft / hó + szállás + kaja. Egy év múlva hazaviszel 3 millát. Gáz? Kit érdekel?
2018. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

az a gáz, ha nem dolgozol inkább


mármint ha tanulsz az oké, de ha nem tanulsz és nem dolgozol és élősködsz máson, na az gáz

az hogy szobalányként dolgozol, az nem gáz

2018. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kulfoldon, itthon dolgoznek. Ugyan fele annyiert de itthon ugy gondolom a 185ezernel lehetne tosszabb is ugy hogy kitapossak az emberbol a szrt is
2018. dec. 12. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Az irodatakaritas sokkal konnyebb!
2018. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Miért lenne gáz? Egyáltalán miért foglalkozol mások véleményével? Ennyit kapsz egy szalag mellett ahol kihajtják a beled.
2018. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szalagmunkán is nagy átlagban ennyit keresel. Aztán nem csoda, hogy mindeni megy Ausztriába meg UKba. Ezek tények.
2019. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!