Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az industrial piercingen a...

Az industrial piercingen a két lyukat egyszerre szúrják vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen piercinget, de sok olyan dolog van amit nem tudok róla. Mennyire fáj? Gyorsan elkészül? Másodpercekről van szó? Tudom, hogy gyógyulása elég kényes, de véleményeteket osszátok meg légyszi! Köszönöm:)

2018. dec. 15. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre, de külön-külön. A fájdalom nagyon relatív. Jobban fáj, mint egy szúnyogcsípés, de nem annyira, mintha egy 20 kilós kalapáccsal úgy jó erősen térden ütnének, ezzel ripityára törve a térded. Mi számít gyorsan? Előkészülettel együtt kb 5 perc, de a szúrás kb 1 másodperc, talán annyi sincs.


Két külön tűvel szúrják a két külön lyukat. (Legalábbis a legtöbb szalonban így megy.) Anyagban érdemes titánnal kezdeni. Gyógyulási ideje látszólagosan 2 hónap, tökéletesen 1-2 év. Igen csak macerás ékszer. Nagyon sok vele a baj sajnos. Nekem nagyon tetszik, volt is, de sajnos kilökődött, azóta még nem szúrattam újra. (cserében van egy csomó máshol és más)

Ápolásra, kezelésre és úgy magában az ékszerre nagyon kell figyelni. Első ékszernek semmiképp sem ajánlom.

2018. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Két lyuk van az egyik fülembe, a lövetését meg se éreztem. A vele járó gondoktól nem is tartok, inkább a szúrástól. Nagyon szeretnék egyet, nagyon tetszik. Ismerősöm is megkérdeztem, ő azt mondta, hogy a felső lyuk picit fájt, de nem vészes. Valaki mondta, hogy azthitte bele fog halni, borzalmasan fájt neki.. A videók amiket néztem róla, már a szúrás részük is hosszú folyamat(szerintem). Lehet valamit tenni annak érdekében, hogy ne fájjon? Kicsit gyerekesen hangzik, de na.:D
2018. dec. 16. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Gyógyszert bevenni nem érdemes. A jégspray ugyan valamennyit használ, de nem annyit, hogy ne érezd. Lidokain nem szívódik fel, teljesen felesleges fújni. Azért meg külön beinjekciózni két helyre is, majd várni, hogy felszívódjon, jobban, fáj, mint mag a szúrása az ékszernek. Keress megfelelő szakembert rá, lehetőleg ne plázában csináltasd. Ápolni a legjobb octenisepttel, vadhús/keloidos kinövés esetén pedig hidrogén-peroxiddal kell ecsetelni. De ezeket elmondja az is, aki csinálja.
2018. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!