Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eötvös József Gimnázium...

Eötvös József Gimnázium (Tata) vélemények?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék járni jövőre (az Arany János Tehetséggondozó Programba), és kíváncsi vagyok, vannak-e itt olyanok, akik oda járnak, és ha igen, akkor mi a véleményetek úgy az egész iskoláról, a tanárokról, a koleszról, és a tanításról? Köszi mindenkinek előre is!:D

2018. dec. 18. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó suli, én Eötvösös vagyok. Csak ajánlani tudom a gimit. Nagyon jók a tanárok és a suli is. Én nem Arany Janosos vagyok, sajnos arról nem sokat tudok. Ha van bármi kérdésed írj nyugodtan, szívesen segítek.

18/L

2018. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia Gréti7, köszi a válaszod, azt szeretném kérdezni, hogy milyen az osztályközösség? Elég nehezen barátkozom, de kíváncsi vagyok erre is.

Hány pontot értél el a felvételin?

2018. dec. 20. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A felvételim nem sikerült valami jól. Mondju amikor én felvételiztem abban az évben elég alacsony volt a ponthatár, nehezebb feladatsort kaptunk. Egyébként nem kell aggódni, bekerülnek olyanok is, akiknek nem túl fényes a bizonyítványunk, lusták, nem tanulnak.

Az osztályközösség mindig más. Én nem igazán kedvelem az osztályomat, de azért van pár barátom az osztályból. Nem leszel egyedül, sok-sok olyan aranyos, kedves tanulót ismertem meg akik nem velem egy osztályba járnak, de mégis jó barátaim lettek. Összességében szerintem jó a közösség és van sok értelmes meg normális ember.

2018. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
16%

"Jó buli csak sok a köcsög."

Amúgy szerintem ne gyere ide nagyon rossz😂😂😂

2019. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utsó kommentelőnek, mitől olyan rossz?:s

Btw.: már felvettek, de attól még kíváncsi vagyok:D

2019. márc. 24. 19:04
 6/6 anonim válasza:
81%
Szia! Gratulálok a felvételidhez! :) Én már 11.-es vagyok az 5vösben, eddig elég rossz volt az osztályközösség, de idén jobban összekovácsolódtunk. Igazából a tanárok is széles skálán mozognak, vannak elviselhetetlenek és nagyon jók is :D Az Arany János programon belül sok lehetőségetek lesz utazni, támogatásokat kapni, ami nagy pluszpont szerintem a sulinak. A kolesz messze van, busszal lehet csak bejárni, ami macerás, de a szobák elvileg élhetőek. Az iskola egyébként annyira nem durva, el lehet itt evickélni, nem is fogsz mindenből nagy tudást kapni, de azért ha valamire időt és energiát fordítasz, innen is lehet nagy eredményeket elérni. Ha van még kérdésed, dobj privit :)
2019. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!