Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lepjek vissza az instagra...

Hogy lepjek vissza az instagramomba?

Figyelt kérdés
Van egy instagram amit kb 2 eve hasznaltam, sok kepet kultunk ott egymasnak a barataimmal ott van kint egy csomo kepem meg ilyesmi... vissza szeretnek lepni de mivel mar nem az a telefon szamom van mint regen es nem az az e-mail cimem igy nemm tudok sehogysem es csak az alapjan lehet be jelentkezni... segitene valaki hogy tudom magak vissza juttatni ?? Nincs esetleg olyan lehetoseg hogy az instagramnak valamilyen mondon be bizonyitsam hogy en vagyok az ???(esetleg szemelyi vagy hasonlo?)
2018. dec. 21. 20:31
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy elfelejtetted a jelszót és kéri hogy add meg az email címedet és ennyi
2018. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem ir ki olyant hogy adjak meg uj e-mail cimet!
2018. dec. 22. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!