Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One piece nézők lenne 1 kérdésem?

Markoood kérdése:

One piece nézők lenne 1 kérdésem?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség amit mondok szóval nem kell majd ratyiskodni :) "most kezdtem" ugye most járok az 51.résznél és ugye a 48-49.részben amikor luffy bemegy a bárba ott az öreg amikor ránézett luffyra akkor azért látta benne gold rogert mert hasonlítanak v mert luffy volt előző életében roger mert picit hasonlított rá de bocsi ha hülyeséget írtam :)

2018. dec. 23. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

A mancsember valójában nem utálja Luffyékat és tervei vannak a Szalmakalapos kalózokkal. Hogy miért viselkedik így , arra is fény derül és a múltjára is.

Feketeszakáll nagyon erős ,más erős embereket is le fog győzni és bővül a csapata is.

2019. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
köszi :)
2019. jan. 3. 20:04
 33/62 anonim ***** válasza:
Mancsember :D Kuma a neve. Ahogy korábban írták ki fog derülni, hogy miért cselekedett így, de röviden azért, mert spoiler! Dragon társa volt és egy ponton segíteni fog Luffyéknak túlélni és erősebbé válni.
2019. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:

#33

Ezt most muszáj volt leírnod?

Elveszed a sorozat élvezhetőségét hogy Spoilereket irsz be.

2019. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Aki nem akarja, az nem olvassa tovább a "spoiler" után. Ilyen egyszerű.
2019. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
nem baj amúgy mert ez tényleg nagyon kevés volt meg már sok videót láttam ,outubon sok mindent tudok az ien 600 feletti részekről azért is kezdtem el nézni meg amúgy tényleg oda írta h spoiler szóval nem zavar ;)
2019. jan. 4. 07:24
 37/62 anonim ***** válasza:

#36

Hiába irja oda hogy spoiler ha egyszerűen mindenki elolvassa.

Kérdező az hogy sok mindent tudsz előlre az csak az élvezhetőséget veszed el magadtól. Én úgy néztem a OP-t ,hogy semmit sem tudtam előlre és csak pislogtam a részeknél. Szerintem így sokkal jobb.

2019. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
ja de ha pl nem néztem volna ott a vidiket akkor el se kezdem az animét azt a vidit néztem amikor luffy eléri azt a formát mikor az x a mellén piros lesz meg a teste ien fekete lesz meg még amikor luffy fehér szakálla van és ien gladiátorok közé ment
2019. jan. 4. 15:15
 39/62 A kérdező kommentje:
hancock és luffy össze fognak jönni?
2019. jan. 5. 14:36
 40/62 anonim ***** válasza:

#39

Nem.

2019. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!