Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One piece nézők lenne 1 kérdésem?

Markoood kérdése:

One piece nézők lenne 1 kérdésem?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség amit mondok szóval nem kell majd ratyiskodni :) "most kezdtem" ugye most járok az 51.résznél és ugye a 48-49.részben amikor luffy bemegy a bárba ott az öreg amikor ránézett luffyra akkor azért látta benne gold rogert mert hasonlítanak v mert luffy volt előző életében roger mert picit hasonlított rá de bocsi ha hülyeséget írtam :)

2018. dec. 23. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem xd
2019. jan. 5. 16:41
 42/62 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem fog ki derülni de hátha tudja vki a fehérbajusz kalózoknál pl marco az 1-es kapitány a 2-es ace stb ezek erőszerint vannak beosztva amúgy v csak véletlen?
2019. jan. 5. 17:21
 43/62 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy erő szerint, de nem biztos. Az is lehet, hogy csatlakozási sorrendben és ez esetben azért lehet Ace a 2., mert pl. a korábbi 2. meghal és be kellett tölteni a helyét. Az erőbeli besorolást azért nem tartanám túl valószínűnek, mert pl. Thatch volt a 4., de Blackbeard úgy tűnik könnyedén megölte és így kétlem, hogy erősebb lett volna Vistánál, aki az 5. Vagy más ha más kalózbandát nézünk (spoiler) pl. Blackbeard 1. kapitánya Burgess, aki egyáltalán nem tűnik vmi nagy számnak, mert eddig egyszer kellett komolyabban harcolnia a történetben, de akkor könnyedén szarrá verték.
2019. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
köszi most h nézegetem lenne még 1 kérdésem law befog lépni luffy csapatába?
2019. jan. 13. 06:21
 45/62 A kérdező kommentje:
ja meg jinbei is betartja az igéretét?
2019. jan. 13. 06:21
 46/62 anonim ***** válasza:

Ezek olyanok, amik idővel majd kiderülnek...


Law csak szövetségre lépett Luffyval Punk Hazardon.

Jimbei kilép Big Momtól, hogy Luffyékkal tarthasson, de aztán hátramaradt feltartóztatni BM-t, hogy Luffyék elmenekülhessenek tőle.

2019. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
ja értem köszi meg amúgy néztem 1 vidit buggy tényleg anyira sokat fog érni?? meg kaido v katakuri erősebb szerintetek?
2019. jan. 13. 12:06
 48/62 anonim ***** válasza:

Buggy a Shichibukai tagja lett.

Egyértelműen Kaido. Kaido spoiler egy ütéssel K.O.-ra verte Luffyt.

2019. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
gyaaa azt tudtam h shibukai lett de amit láttam vidibe 10-15 billio felett volt azért kérdem gya akk kaido elég durca lehet xd
2019. jan. 13. 18:51
 50/62 A kérdező kommentje:
most járok a 700.résznél csak az a baj hétköz nem tudom nagyon nézni a részeket
2019. jan. 13. 18:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!