Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó szakmát ajánlani?

Tudtok jó szakmát ajánlani?

Figyelt kérdés
nem tudom még hogy mi legyek.nyugodt,csendes,fizikailag gyenge ember vagyok.az a baj hogy nehéz fizikai munkákat nem tudok vállalni.légyszives tudtok ajánlani olyan szakmákat,ahol nem szükséges a fizikai erő?
2018. dec. 25. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen közgazdász, informatikus vagy mérnöki munka, esetleg jogi terület vagy társadalomtudományok. Ugyanígy a tanári munka is ilyen.
2018. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk rohadt sokat segítene, ha leírnál még pár dolgot.


- nem

- életkor

- Van-e valami sulid?

- Van-e jogsid?

- Tanulás megy-e?

- Mi érdekel?

- Mi nem érdekel?


Mert van véglet a szórólapostól az informatikusig.

2018. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem:férfi

nincs sulim,jogsim.

épp ez a gond,hogy nem érdekel semmi,ezért irtam,hogy itt a leirtak között talán valami megtetszik

2018. dec. 25. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Érettségi sincs?


És nem is akarsz valamit tanulni?



Jogsival lehetnél futár vagy taxis. Egy biztonsági őr OKJ tanfolyammal éjjeliőr egy telephelyen.

2018. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs sulid, jogsid, lusta vagy, gyenge, és tojsz mindenre. szerintem legyél csöves.
2018. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó.fiatal vagyok még nem lehet jogsim,nem tojok mindenre,csak nem tudok választani a sok szakma közül
2018. dec. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!