Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megteheti azt egy àruhàz vagy...

Megteheti azt egy àruhàz vagy mit tudom én mi hogy a testvérem vissza visz egy cipöt azok meg adnak neki egy utalvànyt ami semmire se jo?

Figyelt kérdés
Testverem vett ott cipot de meggondolta magat es visszavitte. Penzt nem adtak neki vissza es nem is csereltek ki hanem adtak neki egy utalvanyt ami mint utolag kiderult semmire se jo. Utolag kiderult ott nem is lehet levasarolni de meg nagyon mashol sem a varosban csak ugy ha vesz 50 ezert cipot es akkor beszamitjak az utalvanyt. Amit tesom visszavitt cipot az csak 15 ezer forintba kerult szoval most 50 ezerert kene neki cipot venni hogy fel tudja hasznalni a 15 ezer forintos utalvanyt. Es raadasul csak ebben az evben lehet felhasznalni az utalvanyt. Nyilvan lattak hogy buta mint a tok es csobe huztak. Fogyasztovedelem is oket vedi hogy letelt a harom nap nem is lettek volna kotelesek visszavenni a cipot. Ok ezt ertem akkor miert nem kuldtek el hogy nem veszik vissza?? Miert kellett ezzel csobe huzni szerencsetlent?? Gondolom azert mert lattak rajta hogy buta. De ez akkor is csalas nem??? Most azert vegyen valahol mashol 50-60 ezerert cipot hogy ez a 15 ezer forintos utalvany ne vesszen el?? Akarhogy is gondolkodom ez csalas. Miert nem mondtak azt akkor nem vesszuk vissza a cipot es kesz. Raadasul csak ebben az evben lehet levasarolni ez a legrosszabb az egeszben igy elveszik az utalvany. Mert ha meg jovore is fel lehetne hasznalni az megint mas lenne. Egy fokkal jobb lenne.

#cipő #àruhàz #utalvàny
2018. dec. 30. 11:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

De tudom értelmezni, bár annyira primitíven fogalmazol, hogy nehéz kikódolni. Én boltban dolgozom, sőt webáruházzal kiegészített bolttal.

Erős kétségeim vannak a leírtakkal kapcsolatban.

Miért lenne X boltban Y üzlet utalványa osztogatás céljából? Ráadásul azonos profillal.

Olyant el tudok képzelni, hogy egy cipőbolt és ruhabolt között van valami barter üzlet, s egymás termékeit is kínálgatják.

Az viszont kizárt, hogy az egyik cipőbolt a másik cipőbolt termékeit promotálja.

2018. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem kizart, hisz megtortent. De te biztos jobban tudod. Nagyon birom az ilyen embereket. Egyebkent en se hittem volna sose hogy ilyen letezik, de mondom ez tortent.
2018. dec. 30. 13:09
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Tehát jól értem, hogy bementél (persze, a testvéred, persze) az Adidasba, vettél egy cipőt, visszavitted és kaptál egy utalványt ami CSAK PUMA szaküzletben vásárolható le?

Itt valami piszkosul sántít. Kihagysz valamit, vagy rosszul értelmezel valamit - vagy át akarsz bszni minket.

Ilyen nincs, még a mesékben sem. Még a filmekben sem.

2018. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ember te nagyon bolond vagy. En nem voltam ott tenyleg a testveremel tortent ez semmi okom nem lenne hazudni. A testverem azt mondta ez tortent es tenyleg itt van egy utalvany ami semmire nem jo. Ennyi. De en nem veszekszek mert ezt a penzt bebuktuk mar ugyis. Kesz ennyi csak azert irtam ide hatha valakinek van valami jo otlete ennyi. Meghogy senkit nem erhet kar se a vasarlot se a boltot. Ez vicc ember. Minket eleg csunya veszteseg ert.
2018. dec. 30. 15:58
 15/22 anonim ***** válasza:
fotózd már le nekünk azt az utalványt, s nevezd meg a boltot is, ahol adták.
2018. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

"Minket eleg csunya veszteseg ert."

Igen, még anno a szülőszobában.

Ha valaki ennyire buta, azt felügyelet nélkül nem lenne szabad az utcára engedni.

2018. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mar mindegy mert csak talaltak egy helyet ahol levasaroltak. Csak annyi hogy cipot nem birtak rajta venni hanem csak ruhakat pulovert meg ilyesmiket. Mindegy most mar az lesz a karacsonyi ajandekja meg is erdemli ennyi esszel.
2018. dec. 30. 19:30
 18/22 A kérdező kommentje:
De azert koszonom a segitseget annak aki normalisan irt es nem vadolt hazugsaggal.
2018. dec. 30. 19:31
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Volt olyan...?
2018. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Senki nem hitte el a trollkodásod.

Mint írtam, testközelből ismerem a kereskedelmi szabályokat.

A nagyon zagyva írásaid alacsony szellemi színtről tanuskodnak.

Ha nem hazugság végig, még rosszabb a helyzet.

2018. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!