Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandóan unatkozok. Mit tegyek?

Állandóan unatkozok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig ragaszkodom vkihez aki határozott magabiztos. Mert magamban nincsen ez meg.nincs semmi motiváció. Nem tartanak érdekesnek pedig sok jó tulajdonságom van.de nem tudom el viselni ha valaki jobb nálam és megy az irigykedes. Főleg ha egy pasinak nem vagyok elég de én még mindig bizonyítani akarok neki. Hogy de igenis és pedig tudom h egy másik csaj aki a barátja ő az etalon neki. De én ezt nem tudom elfogadni h nem engem keres. Egyszerűen olyan nincs h nem vagyok elég. És már az önbizalmam is nulla.
2018. dec. 30. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A címbeli kérdés és a probléma felvázolása mondjuk egyáltalán nincs összhangban egymással. Ha mindenkivel így kommunikálsz, az már önmagában elriasztó lehet.


Szerezz be (könyvtár, könyvesbolt) önismereti könyveket vagy nézz ilyen videókat (youtube-on például). Olvass szépirodalmat, ami szintén hozzásegít az ön - és emberismerethez, problémamegoldáshoz.

2018. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam èn.

Önzősèg is.

Öregedtem...beledörődtem nem èn kellek mindenkinek,vannak nálam szebbek.

2018. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!