Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Mit tegyek?

KimochiiSenseii kérdése:

Mi bajom van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy, pár éve még egész jól éreztem magam nem törödtem ezzel. Viszont mostmár sokkal jobban érdekel mivel ha ez igy megy tovább elbasztam az egész életem.1. Szval, csúnya vagyok, dagadt és ezen próbáltam is változtatni de nem nagyon sikerült ha az ember csunya az csunya is marad, 2. Nem lehet bennem megbízni, egy kis g**i vagyok pedig próbálok megváltozni, sokan megpróbáltak bennem bízni érettként kezeltek de én egy csomó mindent elbasztam. öngyilkos gondolatok. Sokszor gondolkaztam már hogyha végetvetnék ennek akkor egy kis g***től szabadulna meg a világ, és senkinek se hiányoznák sőt még örülnének is neki. 4. Próbáltam már csajozni. De nekem ez nem megy könnyen mivel ugye csunya vagyok mint a ****. Próbáltam olyan emberekkel ismerkedni akivel megegyezik a stilusunk de mivel bennem nem lehet megbízni ezért nem jött össze és hogy olyan emberekkel ismerkedhessek akikkel legaláb megegyezik a stilusunk na ezt b*szhatom... 5. Drogok. A haveromnak van egy csomó cucca és mivel én mindig ilyen letört vagyok a drogokhoz fordultam(nem kell nagy dologra gondolni csak egy kis herbál) ettől minimálisan jobb kedvem lesz és a haverommal jol elvagyunk(csak egy haverom van ő mivel a többi egy kis g**iláda nem is igazi haverok bennük se lehet megbizni)

Talán egy kicsit depresszios vagyok vagyok.


A csajokhoz visszatérve.. volt egy lány aki tetszett. De mivel én ilyen csunya vagyok le se sz*r. Ezzel kezdődött ez az egész... rájöttem mennyire elb*szott vagyok és egyre depresszivebb hangulatu lettem.


Véleményetek? Mit csináljak? Próbáljak meg változtatni? Ezzel csak annyi baj lenne hogy annyira legyöngültem hogy már erőm se lenne változtatni:(



2018. dec. 30. 18:43
 1/9 A kérdező kommentje:

t elfelejtettem hogy. Nagyon rossz tanuló vagyok. És volt hogy már buktam is.

Ezért nagyon sokan lenéznek. Mindenki hülyének gondol azt hiszik olyan hülye vagyok mint a se*gg. Mindenki csak szórakozik velem. És ez nagyon sz*r dolog

:~: szval ja b*ssza meg mindenki. Utálom az embereket

2018. dec. 30. 18:49
 2/9 anonim válasza:
Egy szó van ami segíthet az a sport! Jó alakod lesz önbizalmad és tartásod! Ajánlom a futást atlétikát! És ha egy pár év múlva sokat változol(rendszeres sport)barátnőd lesz biztos! És az öngyilkosságot felesd el, mert értékes vagy a társadalomnak
2018. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Próbálkozz, változtass de apránként ne egyszerre, különben megakad a torkodon a falat.

Ha van kérdésed tedd fel itt, van aki privátban is válaszol/meghallgat. Önismeretet kell tanulnod, jó pár év, de legalább fejlődsz, haladsz előre.

Pl. ha beírod Google-be, hogy "depressziós vagyok", vagy hogy "honnan tudom hogy depressziós vagyok", ezeket el tudod olvasni és már eljutsz valahova.

Ha tudsz angolul, akkor a ugyanígy keress angolul, csak odaírod mellé, hogy "reddit".


Íme egy oldal amit rosszabb pillanataimban szoktam látogatni:

[link]


Szentelj magadra elég időt, főleg ha szarul vagy, értsd meg hogy működsz, mi az amitől jól vagy, mitől nem.

2018. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn szeretlek!
2018. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:333
2018. dec. 30. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyenyenye csúnya vagyok, nyenyenye dagadt vagyok, nyenyenye kis g ci vagyok, nyenyenyenyenye...az utolsó mondatból olyan durván leszűrődik hogy csak rinyálni, meg sajnáltatni magadat vagy itt, hogy még egy elkényeztetett 5 éves kiskirálylányt is legyőznél a hisztiversenyben. Önbizalom helyett, tele vagy önutálattal, akaraterőd nincs. Először is keress egy jó pszichológust és kezdj el sportolni.

Ui.:Az ismerkedés nyilván nem csak a külsőd miatt nem megy. Senki sem szereti a rinyagépeket, akik öngyilkossággal fenyegetőznek és játszák a nagy depist. Pláne ha még megbízhatatlan "kis g cik" is...

2018. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsó, mekkora pont lol
2019. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van... Tényleg csak sajnáltatom magam. :( Még 1 ok miért utáljam magam
2019. jan. 5. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom nem ment át a lényeg. Attól hogy mindenért utálod magad nem lesz jobb az életed. Btw csak van valami pozitív tulajdonságod is. Biztos van, csak nem veszed észre vagy nem foglalkozol vele. Ami meg rossz azon próbálj változtatni, vagy legalábbis enyhíteni. És mint mondtam: egy jó pszichológus. 6os voltam
2019. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!