Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hindu és egy keresztény...

Egy hindu és egy keresztény vallású "együttlehetnek"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, aki nepáli, hindu vallássú, és mindig mondogatja, hogy szeret, meg tetszek neki, és ő is bejön nekem. Nem tudom mit csináljak

2019. jan. 2. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedjétek el ezt a vallási témát mindketten... Valójában ugyanabban hisztek, csak kicsit más a nézőpont. Fogadjátok el egymást, és próbáljátok ki hogy működik egyébként a kapcsolat ;)
2019. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jan. 2. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Jelentsd fel a bevándorlási hivatalnál, hogy átszökött a kerítésen.
2019. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Hát nyilván a pléhbános bácsi nem fog összeadni egy nem kereszténnyel, de börtönbe se csuknak azért, mert egy hindu megkefélt.

Mi azt nem tudhatjuk, hogy csak a szex érdekel, vagy a templomi esküvő izgat.

2019. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
azért arra figyeljenek, hoghy az egyik nőstény, a másik pedig hím legyen ... bár manapság ...
2019. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

A nepáli megkeféléstől leprát, maláriát, bélférget és társait lehet kapni a klasszikus életveszélyes nemi betegségeken kívül, a házasságtól meg felgyújtást, lefejezést, élve eltemetést. Ha nem is tőle, majd a kedves rokonaitól, miután elrabolja a gyereket és meglátnak...vagy elmentek családlátogatóba :P


Akinek extrémnek tűnnének ezek a kijelentéseim, annak az a rossz hír, hogy nem én vagyok az extrém, hanem ezek teljesen valós veszélyek az összes "egzotikus" országból jött kisbaráttal kapcsolatban. Egyrészt ott nincs ám európai szintű egészségügy oltásokkal, mindennel, meg ingyen TB a nép szegény fiának, max. kuruzslók. Másrészt meg ott a fejekben úgy általában nagyobb sötétség van mint itt a legsötétett középkorban.


Bár ez utóbbiban a kérdést látva nem vagyok totál biztos.

2019. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem bevándorló, nem kell a kormány marhaságát hajtani. Nem is itt él Magyarországon...

És itt nem a szexről van szó, hanem a "járásról" és esküvőről sem volt szó, te jó ég.

Hát igen, az egészségügy már egy más kérdés :/

2019. jan. 4. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A legfontosabb az önzetlen szeretet, semmi más nem számít. Nézz körül a világban, keresztény házaspárok válnak szét, mert nincs az életük központjában Jézus Krisztus, azaz az önzetlen szeretet!


Gondold meg, gondold át, hogy van e a hindu vallásban olyan, ami az önzetlen szeretetről szól, és, hogy van egy bizonyos személy, aki képes örök életet, lelki békét, megelégedést, megnyugvást és boldogságot, örök életet adni?


Kérdezz rá, térj ki rá, beszélgess vele erről, és akkor majd meglátod mit várhatsz ettől a kapcsolattól a jövőben.

2019. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dr.G.M. ***** válasza:
Természetesen.
2020. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!