Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volkswagen golf 4 vagy bora...

Volkswagen golf 4 vagy bora 2. 0 Mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Első autón gondolkozok, 2 haveromnak a regebbi 2.0as benzines van (2E), es nincs semmi fele problemajuk vele szinte. Az ujabb 2.0ra vagyok kivancsi (4es golf, bora). Szerintetek jo lenne elso autonak? 1.6 is jatszik de a ketezres motor nagyobb elmenyt nyujt. 1.4 kizarva

2019. jan. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a négyes Golf 8 szelepes kétliteresétől élményt vársz, az legfeljebb szexuális lesz, és nem te leszel a jó végén
2019. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3-as golfba eleg jot megy
2019. jan. 2. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden relatív. Ha szerinted a hármasban jót megy, akkor hajrá, a négyes kasznija se sokkal nehezebb. Na nem mintha ugyanarról a motorról beszélnénk: a haverjaid 2E-je egy harminc éves, Euro 1-re tervezett konstrukció, a négyes Golf motorjai Euro 2-vel kezdődnek és Euro 3-mal végződnek. Ha az alkatrészek fele azonos, már sokat mondtam, úgyhogy nagy következtetéseket azért ne vonj le a haverjaid tapasztalataiból.

A kis választékkal vigyázz, a négyhengeresek közül messze ebből adták el a legkevesebbet, és az elmúlt 15-20 évben főleg ugyanilyen srácok vezették őket, akik tolni akarták neki, és hát kellett is, mivel nem egy fürge motor.

2019. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertelek. Akkor mit ajánlasz nagyjából ebben az ársávban? Nyilván tanulóként nincs 1-2-3millióm olyan autót venni ami tényleg erős.
2019. jan. 3. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azért is tettem fel itt a kérdést, hogy milyen tapasztalatok vannak a 4esgolf/bora 2ezres motorral, mert az elozo generaciot mar ismerem, es nyilvan egy ujabb motor masabb konstrukcio mint az elodje. Dizelt nem szeretnek benzinparti vagyok
2019. jan. 3. 16:32
 6/7 anonim válasza:

Borából ajánlanám,az 1.8T benzinest,nekem ilyenem van, első autom szintén,és én úgy gondolom hogy ez tökéletes választás volt.


A Bora sokban egyezik a Golf 4 el,szinte majdnem ugyanaz, külső alapján viszont a Bora engem jobban megfogott.. Eleve jobban szeretem a hosszú,Sedan tipusú autókat..


1.8T szerintem jó választás lenne,tud menni,erős motor,és jó a vezetési élmény.. csak ki kell belőle fogni a jót,mert ha le élt szart veszel rá megy a gatyád is..

2019. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban tetszik a bora formája. 1.8T-vel az a baj, hogy ritka (jelenleg most egy darab nincs fent használtautón), ha meg van is akkor az elég gány.. Németországon gondolkoztam, ott van bőven választék, csak költségesebb
2019. jan. 13. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!