Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pl: Golf 5-ben lévő FSI...

Pl: Golf 5-ben lévő FSI (sima, közvetlen szívó befecs. ) motorok mennyire voltak megbízhatóak arányaiban?

Figyelt kérdés

Golf 5 a kedvenc autóm nagyon régóta (megjelenése óta) akarok egyet, igazából első kocsim megvan, most kezdtem gyűjteni.

Van az 1.6 MPI, de van amikor megpakolva járok, akár futóval.

102 lóerő sajna felejtős.

1.6 FSI pedig ugyanúgy nem sok sajnos elég lehetne, de 5 gangos csak.

2.0 FSI pedig 150 le 6 gang középáttét.


Tudom, hogy kokszolódik, de fórumok szerint olyan 65-90e km-enként (használatfüggő) szükséges a tisztítás.

Szerintem ~5 évente 1 tisztítás, fórumok szerint 60e forint belefér.


Ezt leszámítva érdekelne a motor.


2018. máj. 14. 13:52
 1/3 crudy ***** válasza:
Az iszonyu kokszszolodason es a vezerles rovid elettartalman kivul tudtommal nem volt komolyabb nyugje. Bar ezek epp elegendok.
2018. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Ahogy kollega irja....koksz meg vezerlés problemak...egyik jobb mint a masik....mondjuk azt nem értem higy ha futózol meg megpakolva jarsz akkor miert benzinest akarsz?
2018. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hétvégi programom az általában horgászat, akkor megpakolva néha futóval is teszek meg 130km-t tóig.

De azon kívül általában városi autó, napi 50-60km futással.

2018. máj. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!