Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik volt barátom akivel...

Az egyik volt barátom akivel összevesztem egy hónapja most követ meg fenyegetőzik hogy szétszed a barátnőmmel, ezt valahogy el lehet intézni törvényes kereteken belül?

Figyelt kérdés

Egy apróságon megsértődött, ráadásul nem is tehetek róla, de mégis engem hibáztat. Jó ez nem is érdekel, de az hogy követ meg leselkedik utánam az nem tűrhetem.


Szeretném elkerülni hogy kapjon párat, inkább valami törvényes dologgal szeretnék próbálkozni, hogy ilyet ne csináljon. Ha ez jelentem a rendőrségnek szerintem elküldenek melegebb éghajlatra, de ha nem, akkor se hiszem hogy csinálnának vele valamit.


Van ötlete valakinek hogy mit tegyek?


2019. jan. 2. 23:40
 1/2 anonim válasza:
Simán feljelentheted zaklatásért,
2019. jan. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem tudhatod mi lesz később, ezért érdemes jelezni a rendőrségen, annak nyoma marad.
2019. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!