Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmmel nagyon...

A legjobb barátnőmmel nagyon összevesztem . Két hónapja nem is beszélünk ( ha igen akkor is veszekszünk ) én nekem nagyon hiányzik . És szeretnék vele kibékülni . De hogyan?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

1. min vesztetek össsze?

2. kompromisszum

2016. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Józan ésszel, hideg fejjel megbeszélni a dolgaitokat!
2016. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2016. nov. 6. 10:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én bocsánatot kértem tőle és ő is tőlem . Csak az a baj hogy suliba (osztályba)rám se néz telefonon szoktunk beszélni vagy üzenetbe. És mem nem tudom mi lehet a gond mert próbálok kedves lenni hozzá , de úgy érzem nem akar már a barátnőm lenni . Tippeket kérnék ? Mit tehetnék ?
2016. nov. 25. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kértélt és ő megbocsátott.

Ez a kezdet.

A következő az, amit már leírtam: józan ésszel és hideg fejjel megbeszélni a dolgokat.

Átbeszélni, mi okozta a veszekedést és mit tesztek mindketten a következő ilyen elkerülésére.

2016. nov. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!