Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ítélik el ennyire a...

Miért ítélik el ennyire a depressziós embereket, akik vagdossák magukat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 16:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%

Én is vágtam magam az utóbbi időbe de érdekes nem figyelemfelhívás mert nem mutogatom és nincs senkim aki egyáltalán észrevenné. Miért is figyelemfelkeltés akkor?

17f :)

2019. jan. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
egyetértek az utolsóval.
2019. jan. 13. 11:28
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

@04:05


Majd kinövöd.


Érdekes felnőtt depressziós emberek közül egyről se nagyon hallani hogy vagdosnák magukat. Ez csak ilyen tini hóbort.

2019. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%

"Akik vagdossák magukat, azok egy jó része nem kedvtelésből teszi. Olyan lelki fájdalmakat élnek át, amelyekről a legtöbbeknek semmi elképzelésük sincs."

Jaj ne nevettess már! Olyan lelki fájdalmak? Mint például? Nem válaszol a kedvenc tiniidolja a levelére? Szakított vele a barátja, véget ért a kedvenc sorozata? Micsoda lelki problémák, komolyan!

A világ egyes részein háború van, naponta halnak meg az ember rokonai, barátai. Máshol járványok, éhezés, vízhiány okoz ezeknél jóval komolyabb lelki és testi szenvedést. Mégsem vagdossa magát senki. Miért? Mert nem látják a jutóbon, hogy ez lenne a követendő példa, hogy ez ma a divat.

Elárulok egy titkot: húsz évvel ezelőtt senki nem csinált ilyet. Egész egyszerűen azért, mert még nem volt divatban, még nem találák ki a divatdepit.

17f, nem mutogatod senkinek, mi? Épp most mondtad el párezer embernek. Nyilván nem feltűnésből.

Annyira szánalmas ez az önsajnáltatás a világ nagy problémái miatt. Éretlen kis kölkök vagytok, oszt' már tiétek a világ összes lelki traumája, mi? Nevetséges.

2019. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
81%
Az a baj, hogy aki nem vagdosta magát az nem érti meg a dolgot. Én vagdosom magam, bevallom, senki nem tud róla kivéve egy embert. Ne ítéljetek el másokat mert nem tudhatjátok hogy milyen az élete. Én nem feltűnési viszkedekség miatt csinálom hanem már szinte jól esik. Már a vért is imádom ahogy lefolyik a kezeden annyira megszoktam már. És ne támadjatom hogy fúj meg undi.!
2019. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

@dikalakatosbrendonXD


Akkor talán nem ártana pszichiáterhez fordulnod, mert súlyosan kezelésre szoruló ember vagy.

2019. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16-os remélem te is idekerülsz egyszer ;)
2019. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hova? Már itt vagyok.
2019. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mindegy, tőled nem is vártam el hogy majd megérted.
2019. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ügyes fiú vagy, jól meg aszontad. :)
2019. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!